loading
loading
 
Nájdených 10 produktov

+Filter

Nájdených 10 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 10 produktov

Peňaženky Roxy

Zaujímavé logo v tvare srdca je poznávacím znamením značky Roxy, ktorá osloví nejednu voľnomyšlienkárka, rovnako tak ako ženu, ktorá trávi pracovné dni v kostýme a vo svojom voľnom čase je rada nespútaná a preferuje zaujímavé dizajnové kúsky, ktoré snúbia kvalitu a technicky premyslené detaily.

Roxy sa narodila na brehu mora, vonia soľou, morským vánkom a slnkom. Nositeľka módnych doplnkov tejto značky dáva najavo svojmu okoliu, že má rada farby, originalitu, výrazné vzory a zároveň oceňuje funkčnosť, ktorú ponúkajú.

Chcete, aby sa vám zlepšila nálada, kedykoľvek budete potrebovať zaplatiť alebo použiť dôležité nevyhnutnosti, ktoré v peňaženke nosíte? Vyberte si svoju osobitú, farebnú spoločníčku v radoch peňaženiek Roxy. Či už posiata bodkami, prúžky, kvapkami či farebnými pierkami, vždy je originálna, vždy je jedinečná.

Roxy - to nemusí byť len značka, ktorá bude označovať pôvod vašej peňaženky. Ak sa stane vašou obľúbenou a to dozaista stane, zistíte, že mať jeden kúsok je žalostne málo. Či už bude nasledovať športová batoh , taška cez rameno či veselá mikina, Roxy vám urobí radosť svojim optimistickým vzhľadom a vyčarí úsmev na tvári.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 132
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni