loading
loading
 
Nájdených 10 produktov

+Filter

Vymazať

Nájdených 10 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 10 produktov

Zobrazit popis značky

Spoločnosť Preciosa patrí v súčasnej dobe k jedným z najväčších svetových výrobcov a exportérov českého sklárskeho a bižutérneho priemyslu . Jej história siaha až do 14. storočia, kedy sa na severe Čiech rozhorela prvý sklárska pec. Samotné založenie spoločnosti je datované k 10. apríli 1948 do skutočnej kolísky skleneného bižutérneho priemyslu - Jablonca nad Nisou.

Spoločnosť Preciosa sa po celom svete sa prezentuje svojimi kvalitnými výrobkami. Niektoré sú zákazníkom ponúkané a predávané v špeciálnych predajných miestach, iné sú designované a vyrobené na zákazku pre zákazníka.

Spoločnosť Preciosa vyrába nielen krásne šperky, ale ponúka aj originálne doplnky pre dámy - sklenené pilníky, perá a guľôčkové perá s USB, puzdrá na vizitky a bloky s brúsenými kamene z českého krištáľu. Vysoká brilancie, ligot a elegancia šperkov z Preciosy vyzdvihne individualitu aj osobnosť súčasnej ženy...

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x

Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK Viac informácií

prvni