loading
loading
 
Nájdených 85 produktov

+Filter

Nájdených 85 produktov

Radiť podľa:

Hore

12

Nájdených 85 produktov

Pánske peňaženky

Zháňate pekný darček pre manžela, priateľa, partnera, alebo vy sami potrebujete novú peňaženku, ktorá by spĺňala vaše predstavy? Určite uspokojíme všetko, po čom v novej peňaženke túžite.

Nosíte ruličky bankoviek ledabolo zastrčené vo vrecku, v tej druhej hŕstku drobných, niekde v náprsnom vrecku doklady a keď príde na vec, márne premýšľate, kde čo hľadať? Je načase nájsť tú pravú, najlepšie koženú úschovňu pre všetky vaše dôležité propriety. Je libo klasickú čiernu alebo hnedú? S ozdobou alebo bez? Hlavne popremýšľajte, čo všetko potrebujete do jej útrob ukryť. Vaša pomocníčka by mala byť elegantná, nie príliš objemná a zároveň schopná prehľadne a efektívne uschovať všetko, čo počas dňa budete potrebovať.

Preferujete skôr menšie peňaženku a doklady nosíte zvlášť? Samozrejme aj pre vás máme riešenie, vyberiete si menšie, skladnú, ktorú pohodlne uschováte v vrecku, bez toho, aby vaše sako či bunda mali razom vzhľad vyťahané tašky.

A čo treba nájsť takú, ktorá nebude kožená, ale skôr textilné, farebná, pre chvíle voľného času alebo športu? Takých môžete mať niekoľko a striedať ich podľa príležitosti a nálady. Len nezabudnúť, kde sa práve nachádza to, čo budete nasledujúci deň potrebovať:-).

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni