loading
loading
 
Nájdených 131 produktov

+Filter

Nájdených 131 produktov

Radiť podľa:

Hore

123

Nájdených 131 produktov

Kožené peňaženky

Kvalitná peňaženka je bezpochyby vašej každodennej spoločníčkou. Či už do nej skrývate iba mince a bankovky, alebo potrebujete priestrannú skrýša pre peniaze, doklady aj veľa vernostných kariet, ktoré vám toľko uľahčujú každodenný honbu za bežnými nákupmi aj občasnú nákupnou horúčkou, kedy si chcete zaobstarať niečo len tak pre radosť.

Peňaženku vezmeme do ruky mnohokrát za deň, či už pri platení, pri hľadaní občianskeho preukazu, zľavových kariet alebo napríklad v prípade, keď hľadáme tajne ukrytý ružový zázrak - tabletku proti bolesti, vo chvíli, keď nás zaskočí neprekonateľná bolesť hlavy. Aj preto je potrebné, aby náš módny doplnok vydržal neustále otváranie, zatváranie, pokladanie na rôzne miesta a prenášanie v kabelkách či kufríkoch.

Kožená peňaženka je to, čo hľadáte - koža, trvanlivý materiál, ktorý svojim častým používaním tak zaujímavo mení svoj ​​vzhľad. Po pár mesiacoch sa krásne vytvaruje podľa svojho obsahu a zároveň začne vyznačovať osobité stopy toho, ako ju beriete do ruky, ako ju otvárate a zatvárate, je jednoducho tá vaša.

Môžete sa rozhodnúť, či uzavrieť priateľstvo s klasickou čiernou alebo hnedou variantom, prípadne sa odpútať od zabehnutých konvencií a siahnuť po červenej, modrej, zelenej alebo farebnej kombinácii. Vyberte si tú pravú na dlhé roky!

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
Dopravné už od 1,90 €,
nad 75,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni