loading
loading
 
Nájdených 17 produktov

+Filter

Nájdených 17 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 17 produktov

Peňaženky Guess

V roku 1981 uzrela svetlo sveta značka Guess, ktorú založili bratia Marciánová, pochádzajúci z Francúzska. Pokúsili sa zabodovať na americkom trhu, kde aplikovali elegantný francúzske detaily do západného štýlu a nechali tak vzniknúť nové módnej ikone. Jedným z prvých návrhov boli obtiahnuté džínsy "Marylin" a nezostalo len pri odevov.

Pokiaľ chcete zažiariť so zaujímavým módnym doplnkom, zaiste vás osloví peňaženka značky Guess z našej ponuky. Najmä vyznávačky elegantného štýlu si vyberú svoju favoritku, či už v čiernej, bielej či béžovej farbe.

Nevtieravé charakteristické logo sa snúbi so zaujímavým dizajnom a je bezpochyby doplnkom, ktorý rozžiari váš všedný deň. Vo chvíli, kedy potrebujete zaplatiť útratu v reštaurácii, urobiť bežný nákup alebo použiť osobné doklady, ukáže vaša spoločníčka všetkým zúčastneným, že aj v nenápadnej kabelke sa skrýva skvost, ktorý definuje svoju majiteľku ako niekoho, kto nemusí byť výstredné, ale aj napriek tomu zanechá v ľuďoch, s ktorými je v kontakte, originálne stopu.

Premýšľate nad hodnotným darčekom pre svoju blízku alebo kamarátku? Verte, že rozbaliť v ozdobnom obale pri významnom jubileu krásnu peňaženku je tým, na čo sa nezabúda. Oslňte tú, na ktorej vám záleží, niečím výnimočným!

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni