loading
loading
 
Nájdených 272 produktov

+Filter

Nájdených 272 produktov

Radiť podľa:

Hore

12345

Nájdených 272 produktov

Dámske peňaženky

Patríte do skupiny žien, ktoré sú konzervatívne a vyberajú si peňaženku na dlhé roky, koženú, poctivo vyrobenú, najlepšie v univerzálnej čiernej alebo hnedej farbe, bez farebných detailov? Alebo preferujete niekoľko originálnych kúskov, ktoré striedate podľa momentálnej nálady, outfitu či farby kabelky?

Každá z nás premýšľa, či radšej nosiť peniaze dokopy s dokladmi alebo menšou peňaženku, ktorú využijeme len na bankovky a mince a doklady starostlivo schováme do špeciálneho puzdra, ktoré přendáváme z kabelky do kabelky či iného módneho doplnku podľa toho, aká situácia v daný deň nastane .

Dokážete si predstaviť ten skvelý pocit, keď vám nová peňaženka ladia s kabelkou a topánkami? Stalo sa vám niekedy, že ste sa po podobne "vybavené" dáme otočila a pomyslela ste si, že toto by ste chcela niekedy taky mať? Rozmaznávajte sa a vyberte si aspoň dve favoritky, ktoré vás budú každý deň sprevádzať a stanete sa tak jedinečnú. Nemusí to byť len výrazný šperk alebo zaujímavé tričko, čo na vás bude nezabudnuteľné. Dizajn zaujímavé peňaženky dokáže vysvetliť vášmu okoliu, že nechcete byť šedou myškou a ste rada priekopníčkou unikátneho módneho doplnku.

Čo takto zboriť pravidlá a miesto parfumu či poukážky na masáž venovať svojich blízkych či dobrej kamarátke novú peňaženku? Určite na váš darček nezabudne a vďaka tomu, že ju bude nosiť stále pri sebe, zabodujete.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni