loading
loading
 
Nájdených 29 produktov

+Filter

Nájdených 29 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 29 produktov

Peňaženky Dakine

Značka Dakine vznikla už v roku 1979 na Havajských ostrovoch, jej tvorca, Rob Kaplan sa v prvopočiatku zaoberal doplnky pre surfové dosky. Rovnako tak, ako sa Dakine dostávala ďalej do Ameriky, tak sa tiež rozširovalo spektrum výrobkov, ktoré túto značku začali prezentovať.

Zo začiatku nosili meno Dakine najmä špeciálne batohy s rôznymi technickými vychytávkami, postupom času sa do tejto stajne zaradili aj produkty pre širšiu verejnosť - kabelky, tašky , malá aj veľká cestovná batožina, pásky , peračníky a tiež peňaženky.

Spoločným menovateľom je dôraz na precíznu kvalitu a funkčnosť, ale tiež zaujímavý neopozeraný dizajn, ktoré sprevádzajú každý Dakine produkt.

Peňaženka Dakine vo veselých farebných kombináciách, alebo vo triezve, tmavej variante s malým nápisom, sa stane vašou sprievodkyňou pre každý deň. Či už hľadáte len skrýša na drobné mince, alebo plnohodnotnú parťáčku v práci či chvíľach voľného času, zaiste nájdete svoju favoritku. A keď jej prídete na chuť, bez otáľania jej môžete zaobstarať súrodenca z radov tašiek, puzdier, kabeliek či batohov v úplne rovnakom dizajne.

Rozžiarte svoju kabelku veselú peňaženkou Dakine!

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Dopravné už od 1,90 €,
nad 75,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni