loading
loading
 
Nájdených 303 produktov

+Filter

Nájdených 303 produktov

Radiť podľa:

Hore

12345....6

Nájdených 303 produktov

Chcete mať voľné ruky? Kúpte si crossbody, teda kabelku cez rameno!

Kabelky cez rameno NBL

. crossbody kabelky si obľúbili ženy už dávno. Sú veľmi pohodlné a skvele sa nosia. Narozdiel od kabeliek do ruky alebo listových kabeliek vám totiž umožňujú absolútnu slobodu pohybu a voľné ruky. Ráno proste vyrazíte do práce, v jednej ruke kávu na cestu, v tej druhej mobilný telefón a kabelka? Tá vám proste neprekáža ...

 

"Hoď to na kríž!"

Crossbody kabelky sú menšie praktickej tašky a kabelky cez rameno, ktoré sú štýlové, originálne a neopozerané. Sú vyrábané z rôznych materiálov, od pravej a umelej kože cez vinyl až po rôzne druhy textilu. Crossbody popruh je vyrobený buď z rovnakého materiálu ako zvyšok tašky, alebo je u niektorých typov doplnený o kovový retiazka v štýle Coco Chanel.

Crossbody kabelky z našej ponuky sa vyznačujú starostlivým a bezchybným spracovaním. Vyskúšajte Dara bags crossbody , originálnu kolekciu kabeliek od návrhárky Dariny Hubáčková. Ak ste si zamilovali originálnej českej kabelky, potom ďalšie jasnou voľbou Jaoui kabelky cez rameno od LoveMusic .

Rozdiel medzi Crossbody a kabelkou CEZ RAMENO?

Záleží na konkrétnom type kabelky. Rozdiel medzi nimi môže byť veľký a zároveň žiadny. Kabelku cez rameno, ak má dlhšiu popruh, môžete nosiť aj "na kríž" ako crossbody,

u crossbody kabelky zase môžete jednoducho skrátiť ramenný popruh a nosiť ju len na ramene

. Nie všetky kabelky cez rameno sú ale zároveň crossbody. Nezostáva než to vyskúšať a nájsť si tú pravú. Záleží na vás a na vašom pohodlie.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 340
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni