All black everything...

 

 

Otvorte svoj šatník a väčšina kúskov je v čiernej. Ale neznamená to, že ste vyznávačom gothic štýlu, len sa jednoducho v čiernej cítite dobre. Nech kupujete nohavice, tričko, bundu alebo topánky, všetko sa vám v čiernej zdá najkrajšie. Nie ste sami. Milovníkov čiernej je veľa a dôvodov, prečo povedať čierne "ÁNO" je hneď niekoľko.

 

Zamerali sme sa na outfity, v ktorých absolútne prevláda čierna. Aby sme vám ukázali, že čierna je skvelá a dá sa fantasticky kombinovať s najrôznejšími doplnkami i farbami. A nemusíte za každú cenu vyzerať ako Batman, ktorý zablúdil z Gotham city ...

A aká je vaša obľúbená farba?

Podľahne mu každá

Man in black

Milovníci čierne vám povedia, že čierna pristane každému, ale o mužoch so strniskom to platí dvojnásobne. Možno za to môže James Bond, možno všetci sexi záporáci z amerických akčných filmov, ktoré si bez čiernych okuliarov a outfitu á la Men in black nedokážeme predstaviť.

 

U čierne navyše narozdiel od iných farieb nemusíte riešiť odtiene. Premýšľať o tom, či sa táto svetlá hodí k tej tmavej ... Čierna je proste čierna. A svetlejšie čierna je sivá a tá sa mimochodom k čiernej hodia perfektne. Takže nie je čo riešiť.

Priestor pre doplnky

Ak majú all black outfity nejakú výhodu, potom je to rozhodne možnosť doplniť aj ich o akékoľvek doplnky. Všeobecne u monochromatického oblečení platí, že na doplnkoch záleží dvojnásobne. Farebná kabelka dá vášmu celočernému looku smer. Strieborná na party, zlatá na slávnostnú príležitosť v glamour štýle, červená na rande a biela pre nadčasový look

V čiernej je sexi

Prečo zrovna čierna?

 

Pretože opticky predĺžia postavu, uberie nejaké to nadbytočné kilo a pôsobí ukľudňujúcim a čistým dojmom. A pretože v jednoduchosti je krása a elegancia.

Aby váš monochromatický look ladený celý do čiernej nevyzeral ako smutné pyžamo, dajte si záležať na výbere materiálov, ich textúry a vzoroch. Keď správne nakombinujete práve tieto prvky, bude vaša jednofarebná kreácie vyzerať famózne a každý sa za vami otočí.

V čiernej vyzerá všetko lepšie a vy tiež

Krivák, kardigan alebo pončo

V žiadnom šatníku by nemal chýbať čierny krivák, jednoduché čierne sako alebo aspoň tmavý kardigan. Sú to také must-have každého dievčenského šatníka, ktoré môžete vziať prakticky kamkoľvek a kedykoľvek a nešliapnete vedľa. A aký nadčasový kúsok je ten váš?