Tešili sa a dočkali sa ...

Niekoľko mesiacov sme túžobne čakali na ten okamih, keď hodíme zimný kabát do skrine a zamkneme minimálne na 2 západy. Oblečieme šaty, sukne alebo svoje obľúbené "sedmiosminky", obujete baleríny a vyrazíte von. Napríklad do parku ?

Májové dni nás príjemne naladí na blížiace sa leto, tak nastavte tvár prvom opravdivo slnečných dní a inšpirujte sa. Je módy čas.

Deti kvetov

Rozkvitnuté jar

K jari patria doplnky nežné a romantické rovnako ako rozkvitnutá lúka. Nepotrebujete žiadne masívne doplnky, mega spony a prehnane zdobené kabelky. V jednoduchosti je krása a presne taká je jarná móda. Inšpirujte sa púdrovými doplnky, striebornými šperky a keď budete túžiť po výraznejšom doplnku, siahnite po kvetine. Kedy ste si naposledy uplietla veniec z púpav?

 

Celú Májová inšpiráciu pre vás navrhla Terka, ktorú poznáte z youtube kanála ako Terry MakeupTutorials.

Na pohodára

Je máj lásky čas?

Nie ste práve čerstvo zamilovaná a tak trochu vám to chýba? Prvé bozky pod rozkvitnutou čerešňou, tulenie sa na lavičke v parku a prvé rozpačitá vyznania ... Zamilovaná ale nemusíte byť len do neho ... Vyberte si krásne nové šaty, v ktorých sa budete dokonale cítiť sama sebou.

 

Užite si ten okamih, kedy je doma vybalíte, zavesíte na ramienko, prvýkrát je vyskúšate a prvýkrát v nich vyjdete na ulicu. Úžasný pocit, ktorý si môžete užívať stále znovu a znovu, kedykoľvek sa vám zachce ?

Rozkvitnuté hodinky

 

Rozkvitnuté hodinky kraľujú fashion Instagramu aj ďalším sociálnym sieťam. Niet sa čomu čudovať. Sú prekrásne. Môžete si ich dovoliť, aj keď nie ste práve kráľovná BOHO štýlu alebo éterická víla. Pasujú aj k džínovému modelu alebo obľúbenému minimalistickému štýlu.
A keď nechcete kvety, skúste napríklad vážku ...

Májový minimalizmus

Májové MUST-HAVE

1/ Košeľové šaty - prepínacie, pekne od zhora až dole, môžete si pod ne vziať tričko a vrstviť ich, obliecť k nim legíny, hrať sa s nimi aj v nich.

2/ Slnečné okuliare - krásne počasie, lúče získavajú na sile, oči si zvykajú na iné svetlo a navyše je to boží doplnok - keď slnko zájde, slúži ako čelenka do vlasov, nech si stylisti hovoria, čo chcú ...

3/ Tenisky - nejoblíbenější obuv jara pro holky i kluky, možná neposlušné, ale rozhodně slušivé a univerzální.

Chlapec od vedľa