Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Velký letný výpredaj až -80 %. Tie najlepšie kúsky od kabelky po parfum.
2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508
Menu

Výstava hodiny a klenoty: Oslava krásy, šarmu a luxusu

Krása, elegancia, ladnosť, aj tak by sa dalo jednoducho zhrnúť šperky a hodinky umenia. A práve jedinečná majstrovská práca z tejto oblasti bude širokej aj odbornej verejnosti predstavená 14. až 16. septembra na pražskom Výstavišti v Holešoviciach. V tomto termíne sa tu totiž bude konať kontraktačná a predajná výstava HODINY A KLENOTY.

 

Počas troch dní sa v Priemyselnom paláci budú prezentovať tuzemské aj zahraničné značky a ponúknu to najlepšie z oboru hodiniek, hodín, klenotov, autorských šperkov, bižutérie, minerálov, obalových materiálov a ďalších súvisiacich produktov. Tento neopakovateľný zážitok presýtený leskom elegantných hodinkových puzdier a ligotom oslnivých šperkov by ste si rozhodne nemali nechať ujsť. A na čo sa môžete tešiť?

 

V pravom krídle nebude chýbať tradičný vystavovateľ Advantage-fl.cz sro. - dodávateľ strojov a zariadení pre zlatnícku výrobu; ktorý bude tento rok okrem iného predstavovať luxusné výrobky Hagerty pre starostlivosť o šperky a hodinky; v rámci služieb pre návštevníkov bude možné nechať si v expozícii vyčistiť šperky a hodinky zadarmo! Premiérovo sa predstaví AMBER COSTA - výrobca strieborných šperkov s jantárovými a ďalšími kameňmi, ktorý sa od roku 1990 umelecky venuje tvarom prírody s dokonalou harmóniou; ich série CATS sa stretla s veľkou popularitou; firma vyrába aj kolekcia šperkov vo forme hudobných nástrojov. Už tretíkrát bude na výstave spoločnosť AMBERHILL, ktorá sa špecializuje na spracovanie jantárových výrobkov a strieborných šperkov; ponúka kvalitné výrobky s garanciou použitia striebra a originálneho baltského jantáru. Netradičné vystavovatelia potom predstaví zaujímavé módne doplnky - jedinečnú značku vysoko kvalitných slnečných okuliarov NYS predstaví spoločnosť NYS Collection New York, pašmíny a šály z vlákna Alpaky bude prezentovať španielska spoločnosť Sbellneck Sociedad Limitada.

 

Bižutérne firmy združené vo Zväze výrobcov skla a bižutérie v spolupráci s odbornými školami a pätnástich módnymi salóny opäť predstaví svoje fascinujúce a rozmanité odevné kreácie zladené s originálnou bižutériou či šperkom pri módnej prehliadke "MADE IN JABLONEC 2017", tento rok s podtitulom "Glamorous Day". Po každej módnej prehliadke bude nasledovať prednáška "Ako (ne) nakupovať diamanty" - Ing. Ladislav Klaboch (prekladateľ druhého opraveného a doplneného českého vydania knihy DIAMANTY - Príručka hodnotenia diamantov) seznámízájemce so základnými vlastnosťami diamantu a poradí, ako (ne) postupovať pri ich nákupe. Vo svojej expozícii zorganizuje vydavateľstva ROFIN sro, časopis TVOJE SVADBA casting 7. ročníka súťaže SÚBOJ neviest a v rámci sprievodného programu zaistí na pódiu prezentáciu PRAGUE Bridal SHOW (svadobné a spoločenská tematika, predstavenie patronek súťaže SÚBOJ nevesty).

 

Po celú dobu výstavy bude Puncový úrad vo svojom stánku na počkanie a zadarmo prakticky predvádzať na návštevníkov prinesených šperkoch kontrolu punc a rýdzosti za použitia ako klasických metód (prehliadka tovaru lupou, skúšanie na skúšobnom kameni), tak aj s využitím najmodernejších meracích metód (rentgenfluorescenční spektrofotometer MIDEX ). Zároveň bude v expozícii spoločnosti OLYMPIA, spol. s r.o. prítomný hodinár a budú tu prebiehať vykonávanie tlakových skúšok vodotesnosti hodinkového puzdra a merania batérií zadarmo a na počkanie (prípadná výmena a batéria je už platená služba). Firma RNDr. Jaroslav Hyršl - PERUANITA.CZ bude v priebehu výstavy vo svojom stánku na počkanie a zadarmo poskytovať tieto služby: kvalitatívne hodnotenie diamantov podľa medzinárodných štandardov, určovanie drahokamov voľných aj v šperku, na požiadanie vykoná aj odhad súčasnej veľkoobchodné alebo maloobchodné ceny kameňa alebo šperku, po celú dobu výstavy budú mať návštevníci zároveň možnosť dohodnúť si v expozícii PERUANITA termín konzultácie sa znalcom v odbore drahých kovov a kameňov RNDr. Jaroslavom Hyršlem. Zväz výrobcov skla a bižutérie zaistí tvorivú dielňu, workshopy, predvádzanie výroby vinutých perlí u kahane, montáž a predaj vyrobené bižutéria - návštevníci si tu budú môcť s pomocou dizajnéra vyrobiť šperk za režijné cenu materiálu, teda za oveľa nižšiu cenu, než ktorú by za hotový šperk zaplatili bežne na stánkoch; záleží ale samozrejme na type perlí - šperk z bežného materiálu si možno vyrobiť aj za 30 Sk, ale ručne vinuté lampové perly sú samy veľmi drahé a hotový šperk samozrejme mierne predraží - aj tak sa ale jedná o zlomok bežnej maloobchodnej ceny.

 

Na výstave bude opäť možnosť zakúpiť odbornej tituly DIAMANTY - Príručka hodnotenia diamantov - Verena Pagel-Theisen, v preklade Ing. Ladislava Klabocha a ďalšie.

 

Záverom pripomíname, že v čase od 28. augusta - 11. septembra 2017 možno odovzdať šperky do súťaže Šperk roku 2017 - CZECH OPEN na Puncový úrad.

 

Detailný opis programu a ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.hodinyaklenoty.cz .


Aktuálne články

  • Ako vybrať kabelku

    Dokážete si bez nej predstaviť svoj život? To snáď ani nie je možné ... Pre mužov je možná záhadným miestom, ale pre ženy je to vlastne taký príručný život . Reč je o kabelke. Väčšina žien má naozaj viac ako jednu, niektoré potom vlastné dokonca desiatky kúskov. Ale ruku na srdce, naozaj je potom striedate podľa farby, tvaru či príležitosti? Zo skúsenosti vieme, že aj keď má žena doma viac kabeliek, nosí stále jednu a tú istú. tú obľúbenou. A ako tú pravú vybrať?...

  • Ako na dokonalý make-up: Dymové tiene v 3 krokoch

    dymové tiene . Líčenie, ktoré sa všetkým dievčatám a ženám páči a drvivej väčšine aj pristane, ale len máloktorá si naň trúfne. Je to absolútny hit a nadčasové líčenie predovšetkým na večierky, plesy a iné večerné mecheche. Ako na neho? Na youtube nájdete milióny tutoriálov od českých i zahraničných make-up artists i beauty youtuberek ... Aj keď ste si pustila približne polovicu, stále vyzeráte po vlastnú realizáciu ako strýko Fester z Addams Family? Keď dodržíte...

  • Byť chic je v móde: Ako uviazať kravatu a motýlika podľa etikety

    Uviazanie kravaty nie je len tak . Dokonalý uzol sa možno nepodarí vždy na prvýkrát, ale určite stojí za tréning. Veď každý správny gentleman to ovláda. K viazanie kravaty sa viaže niekoľko jednoduchých pravidiel. Stačí ich dodržiavať a budete za hviezdu v divadle, na plese, ale aj na pojednávaní. 3 fígle k dokonalosti Kravatu volíme podľa košele a príležitosti Košeľu vyberáme tak, aby pri zapnutí horného gombíkov bolo možné medzi krk a košeľu vsunúť ešte...