Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie ZDARMA
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508

Kvalitné a dokonalé - hodinky Festina

Značku Festina netreba predstavovať bližšie, prináša elegantné a dokonalý dizajn hodiniek, ktoré majú nápad. Spoločnosť si pravidelne vyberá zaujímavé tváre z radov významných osobností, ktoré dokonale podčiarknu imidž značky. Tento rok sa ním stal populárny herec Gerard Butler, ktorý v kampani umožní nahliadnuť do svojho života.

Festina

Kampaň s Gerardom Butlerom

Gerard Butler je zosobnením charizmatického muža, ktorý vie, čo chce. Ide o jedného z najvyhľadávanejších hercov vo Veľkej Británii. Spoločnosť Festina si ho zvolila pre svoju tohtoročnú kampaň, v ktorom Gerard zdieľa okamihy zo svojho pracovného aj súkromného života. v kampani sa objaví aj Denny MÉNDEZ, herečka a Miss Italy.

Chrono Racing

V priebehu dvoch dní vzniklo originálne video pod taktovkou významného fotografa Sinisha Nisevice. Kampaň s názvom "Festina, Tima to Live" sa točila v dvoch lokalitách Los Angeles. Profil Gerarda Butlera dokonala vystihuje značku. Ostatne posúďte sami.

Festina Trend

Spoločnosť Festina bola doteraz známa najmä sponzorovaním známe športové podujatia Tour de France, v ktorej sa zameriavala najmä na športové modely. Teraz chce poukázať na elegantné modely určené na každodenné nosenie.

Racing Chrono

Možno vás tiež zaujme súťaž, ktorú teraz Festina organizuje pod názvom "hľadáme slovenského Gerarda Butlera". Teda zaujímavého a charizmatického muža, ktorý môže vyhrať hodinky Festina, ktoré nosia práve Gerard Butler.

Festina Trend

Láska k športu

Značka Festina sa pravidelne angažuje v rôznych športových odvetviach. Menujme napríklad už spomínanú Tour de France. Stále kladie veľký dôraz na podporu športov. Spoločnosť je dlhoročným partnerom hokejového klubu ČSOB Poisťovňa Pardubice.

Modelové rady pre každého

Značka Festina svoje produkty rozdeľuje do niekoľkých modelových radov podľa zamerania. Ide predovšetkým o športový, klasické či luxusné hodinky. Pravidelne uvádza na trh novinky, či už sa jedná o limitovanej edície alebo úplne nový dizajn jednotlivých modelov. Dizajnéri spoločnosti Festina vyvíja hodinky s duchom modernej doby. Dôležitá je inovácia a soudobé moderné trendy, ktoré ponúknu zákazníkom presne to, čo hľadajú.

Festina Retro

Páči sa vám krásne hodinky v kombinácii s charizmatickým mužom? Potom sa pozrite na novú kampaň Festina, ktorá ponúka dokonalé spojenie, v ktorom nechýba charizma, krása, elegancia a mužnosť. Páni určite ocenia prítomnosť krásnej Denny Méndez.

 

Autor: Vivantis.sk


Aktuálne články

  • Ako vybrať kabelku

    Dokážete si bez nej predstaviť svoj život? To snáď ani nie je možné ... Pre mužov je možná záhadným miestom, ale pre ženy je to vlastne taký príručný život . Reč je o kabelke. Väčšina žien má naozaj viac ako jednu, niektoré potom vlastné dokonca desiatky kúskov. Ale ruku na srdce, naozaj je potom striedate podľa farby, tvaru či príležitosti? Zo skúsenosti vieme, že aj keď má žena doma viac kabeliek, nosí stále jednu a tú istú. tú obľúbenou. A ako tú pravú vybrať?...

  • Ako na dokonalý make-up: Dymové tiene v 3 krokoch

    dymové tiene . Líčenie, ktoré sa všetkým dievčatám a ženám páči a drvivej väčšine aj pristane, ale len máloktorá si naň trúfne. Je to absolútny hit a nadčasové líčenie predovšetkým na večierky, plesy a iné večerné mecheche. Ako na neho? Na youtube nájdete milióny tutoriálov od českých i zahraničných make-up artists i beauty youtuberek ... Aj keď ste si pustila približne polovicu, stále vyzeráte po vlastnú realizáciu ako strýko Fester z Addams Family? Keď dodržíte...

  • Byť chic je v móde: Ako uviazať kravatu a motýlika podľa etikety

    Uviazanie kravaty nie je len tak . Dokonalý uzol sa možno nepodarí vždy na prvýkrát, ale určite stojí za tréning. Veď každý správny gentleman to ovláda. K viazanie kravaty sa viaže niekoľko jednoduchých pravidiel. Stačí ich dodržiavať a budete za hviezdu v divadle, na plese, ale aj na pojednávaní. 3 fígle k dokonalosti Kravatu volíme podľa košele a príležitosti Košeľu vyberáme tak, aby pri zapnutí horného gombíkov bolo možné medzi krk a košeľu vsunúť ešte...

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd