loading

Kvalitné a dokonalé - hodinky Festina

Značku Festina netreba predstavovať bližšie, prináša elegantné a dokonalý dizajn hodiniek, ktoré majú nápad. Spoločnosť si pravidelne vyberá zaujímavé tváre z radov významných osobností, ktoré dokonale podčiarknu imidž značky. Tento rok sa ním stal populárny herec Gerard Butler, ktorý v kampani umožní nahliadnuť do svojho života.

Festina

Kampaň s Gerardom Butlerom

Gerard Butler je zosobnením charizmatického muža, ktorý vie, čo chce. Ide o jedného z najvyhľadávanejších hercov vo Veľkej Británii. Spoločnosť Festina si ho zvolila pre svoju tohtoročnú kampaň, v ktorom Gerard zdieľa okamihy zo svojho pracovného aj súkromného života. v kampani sa objaví aj Denny MÉNDEZ, herečka a Miss Italy.

Chrono Racing

V priebehu dvoch dní vzniklo originálne video pod taktovkou významného fotografa Sinisha Nisevice. Kampaň s názvom "Festina, Tima to Live" sa točila v dvoch lokalitách Los Angeles. Profil Gerarda Butlera dokonala vystihuje značku. Ostatne posúďte sami.

Festina Trend

Spoločnosť Festina bola doteraz známa najmä sponzorovaním známe športové podujatia Tour de France, v ktorej sa zameriavala najmä na športové modely. Teraz chce poukázať na elegantné modely určené na každodenné nosenie.

Racing Chrono

Možno vás tiež zaujme súťaž, ktorú teraz Festina organizuje pod názvom "hľadáme slovenského Gerarda Butlera". Teda zaujímavého a charizmatického muža, ktorý môže vyhrať hodinky Festina, ktoré nosia práve Gerard Butler.

Festina Trend

Láska k športu

Značka Festina sa pravidelne angažuje v rôznych športových odvetviach. Menujme napríklad už spomínanú Tour de France. Stále kladie veľký dôraz na podporu športov. Spoločnosť je dlhoročným partnerom hokejového klubu ČSOB Poisťovňa Pardubice.

Modelové rady pre každého

Značka Festina svoje produkty rozdeľuje do niekoľkých modelových radov podľa zamerania. Ide predovšetkým o športový, klasické či luxusné hodinky. Pravidelne uvádza na trh novinky, či už sa jedná o limitovanej edície alebo úplne nový dizajn jednotlivých modelov. Dizajnéri spoločnosti Festina vyvíja hodinky s duchom modernej doby. Dôležitá je inovácia a soudobé moderné trendy, ktoré ponúknu zákazníkom presne to, čo hľadajú.

Festina Retro

Páči sa vám krásne hodinky v kombinácii s charizmatickým mužom? Potom sa pozrite na novú kampaň Festina, ktorá ponúka dokonalé spojenie, v ktorom nechýba charizma, krása, elegancia a mužnosť. Páni určite ocenia prítomnosť krásnej Denny Méndez.

 

Autor: Vivantis.sk


Aktuálne články

  • Hit, ktorý vás dostane - hodinky s dúhou

    Hľadáte niečo originálne, nevšedného, ​​čo len tak nikto nemá? Hodinky s vodotryskom sú už pasé, teraz frčí hodinky s dúhou! Zaujmú na prvý pohľad každého, september na míle ďaleko a navyše vám vnesú do života pozitívnu náladu . A čo je najlepšie, keď točíte ručičkami, mení sa farba ciferníku. O krok napred Väčšina z nás túži stále po niečom novom, čo len tak niekto nemá. Preto sme do našej ponuky zaradili veľmi originálne hodinky s dúhou, ktoré doslova...

  • Skvelá starostlivosť o pokožku švajčiarskej kozmetiky fenjal

    Objavte silu kozmetických produktov fenjal, ktoré sú maximálne šetrné k našej pokožke . V ponuke nájdeme sprchové gély, telové mlieka, prípravky do kúpeľa aj deodoranty. Všetky tieto výrobky zanechávajú pocit absolútnej čistoty, pleť je hebká a dokonale vyživená Poklad zo Švajčiarska Hoci o tejto značke možno počujete prvýkrát, nie je na trhu žiadnym nováčikom. Už v roku 1962 uviedla na trh revolučný prípravok, ktorým bol krémový olej do kúpeľa . V tom...

  • Výstava hodiny a klenoty: Oslava krásy, šarmu a luxusu

    Krása, elegancia, ladnosť, aj tak by sa dalo jednoducho zhrnúť šperky a hodinky umenia. A práve jedinečná majstrovská práca z tejto oblasti bude širokej aj odbornej verejnosti predstavená 14. až 16. septembra na pražskom Výstavišti v Holešoviciach. V tomto termíne sa tu totiž bude konať kontraktačná a predajná výstava HODINY A KLENOTY.   Počas troch dní sa v Priemyselnom paláci budú prezentovať tuzemské aj zahraničné značky a ponúknu to najlepšie z oboru hodiniek,...

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Vyberajte z 44 641
produktov
od kabelky po parfum
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni