loading
loading
 
Nájdených 1 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Typ produktu

Značka

Viac značiek >

Skryť

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 1 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 1 produktov

Zobrazit popis značky

Jednoduchý názov MAC znamená v skratke Makeup Art Cosmetics (niekedy aj MAC). Značka vznikla v roku 1984, kedy sa spojil majiteľ niekoľkých vlasových salónov Frank Angelo s vizážistom a fotograf Frankom Toscano, aby vytvorili líniu dekoratívnej kozmetiky, ktorá by spĺňala náročné požiadavky módneho fotografovania. Pôvodne bola značka MAC dodávaná iba profesionálom zo sveta módy, vďaka jej kvalite sa o ňu však čoskoro začali zaujímať svetové celebrity, a to zabezpečilo kozmetike MAC ohromnú publicitu.

V 90. rokoch MAC otvoril niekoľko exkluzívnych obchodov po celom svete, dnes môžete dekoratívnu kozmetiku MAC nakupovať aj v Českej republike. Z českých celebrít si ju obľúbila napríklad Alice Bendová, jej chválu si môžete prečítať s našom magazíne .

Roku 1998 kúpila značku MAC Estée Lauder , ktorá pokračuje v zavedenom koncepte MAC, rovnako ako v jej charitatívnych aktivitách, medzi ktoré patrí napríklad podpora nadácie pre boj s AIDS. Kozmetika MAC nie je testovaná na zvieratách.

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
Dopravné už od 1,90 €,
nad 75,00 € ZADARMO
x

Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK Viac informácií

prvni