loading

Recenze Medisana Diagnostická osobná váha s bluetooth BS 430

Kód produktu: kME050

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Mirčik | 30. 12. 2015

  Celkové hodnotenie: 50%

  Výrobok je pomerne chytrý,no ten návod a vôbec zložitosť nastavenia-katastrofa,človek bez technických znalostí to ťažko nastaví,ja sám to skoro už vrátil,také som na to nervy.

  • Pre
  • Po nastavení jednotlivých profilov na váhe a spárovaní váhy so smartphonmi členov domácnosti si potom na počítači každý vidí svoje navážené údaje
  • Proti
  • Zložité prvotné nastavenie jednotlivých profilov na váhe, pokiaľ to nastavujete podľa návodu,tak to učite nepôjde. Správne to má byť nasledovne: Treba si nainštalovať Vitadock+ do mobilu a vytvoriť si na ich webovej stránke profil=zaregistrovať sa.Potom treba zapnuť bluetooth na mobile,zapnúť appku.Na váhe zapnúť SET a napr.na P1 nastaviť si svoje údaje .Na mobile treba v hmotnosti tiež nastaviť profil 1 a pohlavie podľa toho,čo ste nastavili na váhe.Nakoniec posledný údaj po nastavení veku sú 00 váha. .Kým sa však postavíte na váhu,v appke si zapnite vprvo hore tlačítko + a mobil si bude hľadať zariadenie s Bluetooth.Až potom stlačte SET na váhe a šípkami prejdete cez pohlavie,výšku,vek a váhu 00,postavte sa hneď na váhu a stojte tam dovtedy,kým to celé neprebehne,na displeji váhy začne blikať ikona Bluetooth a na mobile zapnite zelenú ikonu Pripojiť a údaje sa prenesú cez mobil na server. Pri ďaľších váženiach je lepšie pred samotným vážením stlaiť na mobile ikonu + vpravo hore, potom keď sa budete vážiť napr.5x bez mobilu,nevadí,prišiestom vážení sa o všetko prenesie na server. Dôležité: bluetooth musí byť min. 4.3.
info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni