loading
loading
 
Nájdených 100 produktov

+Filter

Kategórie

Skryť

Cena

EUREUR

OdDoEUR

Skryť

Vymazať

Nájdených 100 produktov

Radiť podľa:

Hore

12

Nájdených 100 produktov

Pestované a upravené nechty vyzerajú dobre za každej situácie a sú vizitkou ženy. Je nepísaným pravidlom, že na úpravu nechtov je potrebné dbať najmä, ak sme často v styku s ostatnými ľuďmi, typicky treba niekde za prepážkou apod. K tomu nám môže dopomôcť kvalitné manikúra, ktorá obsahuje všetky potrebné nástroje, ktoré umožnia vymodelovať ako perfektný tvar nechtov, tak starostlivosť o okolité kožtičku.

Manikúra a pedikúra patrí medzi pravidelné ošetrujúce rituály. Plnohodnotná sada by preto mala obsahovať predovšetkým tieto nástroje: nožnice na nechty, nožnice na kožu, pilník, šikmú pinzetu, kliešte na nechty, nástroje pre ošetrenie kožtičky.

Užite si krásne a upravené nechty. Klasika v podobe zladenie farby oblečenia a farby laku vyzerá vždy dobre. Úpravu nechtov môžeme pojať ale iz módneho hľadiska, fantáziu a farebným kombináciám sa medze nekladú. Neváhajte svoje nechty dozdobiť aj pomocou trblietok a rôznych nechtových samolepiek. Náčinie z dobre vybranej manikúry vám bude plne k službám. Aj u výberu manikúrové sady môžete vziať do úvahy módnej hľadisko, pretože sady sú k dostaniu v rôznych farbách a dizajnoch, ako napríklad v koži, s potlačou, so zdobením trblietavými kamienkami Swarovski alebo s ozdobnými výšivkami. Manikúra je navyše dobrý darček, ktorý poteší každú ženu.

Tip:
Manikúra Solingen. Jedná sa o manikúry s viac než 100 ročnou tradíciou a najvyššou možnou kvalitou. Sú vhodné ako pre profesionálne, tak aj domáce použitie.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni