Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

Doprava ZDARMA od 75,00 €  | 2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508

GS Ovultest 3v1 3 ks

Značka: GreenSwan Kód: z52199

Popis

GS Ovultest 3v1 je rýchly ovulačný test pre domáce použitie. Zisťuje zvýšenú hladinu luteinizačného hormónu (LH), ktorá sa objavuje v moči krátko pred ovuláciou. Vďaka tomu vám umožňuje spoľahlivo zistiť svoje plodné dni, a zvýšiť tak pravdepodobnosť otehotnenia.

Luteinizačný hormón (LH) sa vytvára v mozgovom podväzku au žien v plodnom veku slúži na vyvolanie ovulácie - uvoľnenie zrelého vajíčka z vaječníka. K tomu dochádza približne dva týždne pred pravidelným menštruačným krvácaním. V tomto okamihu je najvyššia pravdepodobnosť otehotnenia po nechránenom pohlavnom styku - tzv. Plodné dni. Vysoká hladina luteinizačného hormónu vaše plodné dni presne signalizuje. Po ponorení ovulačného testu do vzorky moču, ktorá obsahuje LH, sa objaví farebný prúžok.

Zloženie

Monoklonálne protilátky proti LH

Ako používať

  1. Test vykonávajte pri bežnej izbovej teplote.
  2. Odoberte moč do čistej a suchej nádobky.
  3. Vyberte prúžok z vrecka.
  4. Ponorte prúžok absorpčnej častí do vzorky moču. Prúžok neponárajte do moču nad vyznačenú maximálnu líniu (MAX), inak test neprebehne správnym spôsobom. Po 10 sekundách prúžok vyberte a položte ho na vodorovný, čistý, suchý a nenasiakavý povrch (napríklad na vrchnú časť nádobky s močom).
  5. Výsledok odčítajte najneskôr do 10 minút.
  6. So vzorkou moču a použitým testom zaobchádzajte hygienicky, po použití zlikvidujte.
  7. Nepoužívajte opakovane.

Odčítanie a interpretácia výsledkov:

Pozitívny výsledok

Objaví sa farebný (ružový alebo fialový) testovací aj kontrolný prúžok. Testovací prúžok je buď rovnako intenzívne zafarbený ako kontrolný prúžok, alebo je tmavšia. Tento výsledok ukazuje vzostup hladiny LH a predznamenáva ovuláciu, teda najvhodnejší čas pre počatie. Najvyššia šancu na otehotnenie máte v nasledujúcich 24-48 hodinách.

negatívny výsledok

Kontrolný prúžok je ružový alebo fialový. Testovací prúžok sa buď vôbec neobjavil, alebo je svetlejší než kontrolný prúžok. K zvýšeniu hladiny hormónu LH ešte nedošlo. Vykonajte test s novým prúžkom nasledujúci deň v rovnakom čase.

neplatný výsledok

Neobjavil sa ružový alebo fialový prúžok v kontrolnej oblasti. Test neprebehol správne a je potrebné ho zopakovať s novým prúžkom.

Balenie

3 ks ovulačného testu

Upozornenie

Test je určený na jednorazové použitie. Nepoužívajte opakovane. Nepoužívajte tento test, ak užívate lieky, ktoré môžu skresliť jeho výsledky. Jedná sa predovšetkým o hormonálne lieky obsahujúce LH alebo hCG. Test nebude tiež fungovať správne v tehotenstve, po menopauze alebo pri užívaní hormonálnej antikoncepcie. Nepoužívajte po uplynutí odporúčaného dátumu spotreby vyznačeného na obale. Nepoužívajte, ak je ochranné vrecko poškodený alebo otvorený. Použite test bezprostredne po otvorení vrecka. Dlhodobé vystavenie prúžku vzdušnej vlhkosti narušuje jeho funkčnosť. Uchovávajte v pôvodnom obale pri teplote 4-30 ° C, nezmrazujte.

Náš tip

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie tehotenské a ovulačné testy .

Značka: GreenSwan

Spoločnosť Green Swan Pharmaceuticals CR, a. s, vznikla v roku 1998 za prispenia kapitálu investovaného z Veľkej Británie. Pod vedením mladých slovenských manažérov, predovšetkým lekárov a farmaceutov, sa GREEN SWAN stala jednou z najväčších spoločností zaoberajúcich sa výrobou a distribúciou voľne predajných prípravkov v Českej republike. Za svoje poslanie považujú uvádzať na trh nové produkty, ktoré efektívne pomáhajú udržiavať zdravie a dobrú kondíciu každému, kto chce o svoje zdravie aktívne starať. O tom vypovedá aj motto spoločnosti GREEN SWAN: Vážime si všetkých, ktorí si vážia zdravie.

GreenSwan