loading
loading
 
Nájdených 27 produktov

+Filter

Nájdených 27 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 27 produktov

Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú brána do duše. Ženy si to dobre uvedomujú a preto si na prenikavosť a rafinovanosti svojho pohľadu dávajú patrične záležať. Snažia sa zvýrazniť svoje riasy a nezabúdajú pritom ani na obočie, pretože vedia, že aj to dodáva ich tvári výraz.

Pre zvýraznenie rias môžete použiť maskaru. Vyberať možno z nepreberného množstva, ktoré je rozdelené podľa toho, čo riasenka vie. Môžete tak voliť z objemových, predlžujúcich, tvarujúcich, vodeodolných, vyživujúcich a posilňujúcich, vrátane tých pre citlivé oči. Pre zvýraznenie obočia môžete použiť napríklad tmavý matný púder na obočie , fix na obočie , ceruzky na obočie alebo farby na obočie .

Ak zvolíte farbu na obočie a riasy, tak myslite na to, že najdôležitejšie je vybrať vhodný odtieň, aby výsledok pôsobil prirodzene. Aplikácia je jednoduchá, rýchla a spoľahlivá. Farebný efekt je výborný a vydrží až 6 týždňov. Len pamätajte, že pri aplikácii musí byť mihalnice a obočie suché a nemastné. Okolia spodného viečka a spodnú stranu podkladového papierika natrite vazelínou, aby sa na pokožku nedostala žiadna farba. Potom už sa len môžete pokochať výsledkom v podobe neprehliadnuteľných rias a zvýrazneného obočia.

info@vivantis.sk10-18 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni