Princípy ochrany súkromia na Vivantis.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 508
Menu

Farba na vlasy Féria Préférence

Značka: L´Oréal Paris
Féria Préférence naplní vašu túžbu po žiarivé a intenzívne farbe na vlasy, ktorá vydrží neuveriteľne dlho. Popis a parametre
Varianty tohto kúsku (4):

Popis

Féria Préférence naplní vašu túžbu po žiarivé a intenzívne farbe na vlasy, ktorá vydrží neuveriteľne dlho.

účinky:

 • dodá vašim vlasom dlhotrvajúcu žiarivú farbu,
 • zaistí vlasom lesk až na 6 týždňov,
 • stará o vlasy.

Ako používať

Vaše vlasy nie sú farbené, alebo sú zafarbené iným prípravkom, ako je Féria Preference:

 1. Namočte vlasy, bez toho aby ste ich umývala. Starostlivo ich osušte. Uviažte si uterák cez ramená a uistite sa, že máte na rukách rukavice, ktoré boli pribalené v škatuli. Nanášajte zmes od korienkov, oddeľujte cestičku po cestičke pomocou náustky aplikátora. Potom rozotrite po celej dĺžke vlasov.
 2. Dôkladne vlasy premasírujte, aby sa prípravok dobre vstrebal a rovnomerne rozotrel. To je dôležité pre dosiahnutie vyváženého výsledku. Môžete použiť všetku zmes, aj v prípade, že máte krátke vlasy.
 3. Zmes má spočiatku veľmi výraznú farbu, ktorá postupne stmavne. To je normálne. Počiatočná farba zmesi je intenzívnejšie ako konečná výsledná farba vašich vlasov. Po 30 minútach získate odtieň, ktorý ste si vybrala.
 4. Opláchnite a potom naneste šampón so starostlivosťou pre rozjasnenie farby.
 5. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou, až je voda čistá. Voda na konci oplachovanie zostáva ľahko zafarbená. To súvisí s intenzitou farby a farbív v nej obsiahnutých.

Už ste použila farbu Féria a vaša prirodzená farba sa začína objavovať pri korienkoch:

 1. Namočte vlasy, bez toho aby ste ich umývala. Starostlivo ich osušte. Uviažte si uterák cez ramená a uistite sa, že máte na rukách rukavice, ktoré boli pribalené v škatuli. Aplikujte približne 1/3 zmesi od korienkov, oddeľujte cestičku po cestičke pomocou náustky aplikátora.
 2. Nechajte 20 minút pôsobiť. Zmes má spočiatku veľmi výraznú farbu, ktorá postupne stmavne. To je normálne. Počiatočná farba zmesi je intenzívnejšie ako konečná výsledná farba vašich vlasov.
 3. Rozotrite potom zostávajúcu zmes po celej dĺžke vlasov a premasírujte, aby sa prípravok do vlasov dobre vstrebal a rovnomerne rozotrel. Môžete použiť všetku zmes, aj v prípade, že máte krátke vlasy.
 4. Nechajte pôsobiť ďalších 10 minút. Celkový čas pôsobenia musí teda byť 30 minút.
 5. Opláchnite a potom naneste šampón so starostlivosťou pre rozjasnenie farby.
 6. Vlasy dvakrát po sebe ošetrite záverečnú starostlivosťou, aby sa vymyl prirodzený nadbytok farbiaceho prípravku z vašich vlasov.
 7. Vlasy umyte šampónom a potom opláchnite vlažnou vodou. Potom vykonajte druhej umývanie šampónom.
 8. Veľmi starostlivo a dôkladne opláchnite. Vlasy učešte, ako ste zvyknutá.

Upozornenie

Neskladujte nikdy zvyšok zmesi a okamžite ho vyhoďte, aby nedošlo k prasknutiu fľaštičky a vystreknutie prípravku.

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

90 % Celkem 3 hodnocení Všechna hodnocení