loading
loading
 

Hladké a upravené nohy zdobia každú ženu. Doprajte si to najlepšie a zverte svoju pokožku prevereným epilačnom prístrojom. Bit sú niektoré z nich drahšie, kvalita a starostlivosť, ktorú ponúkajú, sa naozaj oplatí.

Za zmienku stojí určite pulzný laserový epilátor, ktorý slúži k trvalému odstránenie chĺpkov. Epilátory sú založené na báze svetla a sú ideálne pre použitie na podpazušie, triesla, ruky, nohy, tvár a ramená. Môžete si zvoliť intenzitu a rýchlosť v rozmedzí od 1 impulzu za sekundu až po 1 impulz za 3,5 sekundy. Veľkou prednosťou je bezpečné a jednoduché používanie. Prístroje sú testované poprednými dermatológmi.

Odporučiť môžeme prístroje od značky Silk'n, ktorá sa týmto sortimentom zaoberá už niekoľko rokov a môže tak ponúknuť naozaj kvalitné výrobky, ako napríklad Silk'n Glide, Silk'n Sensepil alebo pulzný laserový epilátor Silk'n Flash. Aj tu platí, že pre trvalé odstránenie chĺpkov musíte dodržať správnu sériu ošetrenie a počítať s tým, že proces dlhodobého odstránenie chĺpkov nie je ihneď. Ak vytrváte, tak výsledky stoja naozaj za to.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Blesková doprava
dnes u nás, zajtra u vás
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni