loading
loading
 
Nájdených 42 produktov

+Filter

Nájdených 42 produktov

Radiť podľa:

Hore

Nájdených 42 produktov

Krásny biely úsmev je dnes symbolom nielen zdravých zubov, ale tiež úspechu a toho, že o seba človek stará. Žiarivý úsmev dokonale podčiarkne šarm a atraktívny vzhľad. Preto sa mnoho z nás zaujíma o bielenie zubov, prípadne domáce bielenie zubov. Ak chceme alebo potrebujeme chrup zosvetliť až o niekoľko odtieňov, je určite lepšie sa zveriť do rúk skúsených odborníkov. Ak však chceme zuby decentne zosvetliť, nič nám nebráni v tom, vyskúšať preverené preparáty renomovaných značiek určených pre bezpečné domáce bielenie.

Možností je veľa a určite je z čoho vyberať, napríklad: bieliaci púder na zuby, bieliaca zubná pasta , bieliace gél na zuby, bieliace ceruzka na zuby , čistiace a bieliace pena , sada na bielenie zubov alebo aplikátor Talika Smile & Kiss. Vopred je potrebné povedať, že základom je správne a pravidelné čistenie zubov, voľba vhodného kefky a starostlivosti o medzizubné priestory. Bielením potom môžete na túto starostlivosť pekne nadviazať. Pravidelnosť používanie sa oplatí aj v tomto prípade, pretože efekt vybielenie bude viac znateľný. Je potreba ale vyberať produkty, ktoré nemajú vysoký obsah peroxidu a sú tým pádom k zubom maximálne šetrné.

Medzi zákazníkmi sú najviac obľúbené bieliace zubné pasty, je to najrýchlejší a najdostupnejší metóda domáceho bielenia. Pasty zároveň chráni pred zubným kazom, jemne vonia a starajú o ďasná. Ľahké je aj používanie bieliace ceruzky na zuby obsahujúci gél, ktorý odstraňuje škvrny od jedla a pitia. Gél po nanesení okamžite pôsobí a bieli. Bielenie môžete vyskúšať aj v podobe aplikátora , ktorý na jednom konci obsahuje látky pre bielenie zubov a na druhom konci starostlivosť pre pery, ktoré zväčšuje a hydratuje zároveň.

info@vivantis.sk8-20 hod. +421 220 512 508
Dopravné už od 1,90 €,
nad 75,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni