Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe

Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Estetický multifunkčný prístroj Body face Deluxe
Značka: BeautyRelaxKód: kBER055
BeautyRelax BodyFace Deluxe je profesionálny prístroj, ktorý je určený pre estetické ošetrenie tela neinvazívne, bez bolesti a bez akýchkoľvek...Popis a parametre
Odporúčaná maloobchodná cena532,00 €

507,90 €

1 ks

Popis & parametre

BeautyRelax BodyFace Deluxe je profesionálny prístroj, ktorý je určený pre estetické ošetrenie tela neinvazívne, bez bolesti a bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Prístroj využíva technológia najčastejšie používané v profesionálnych štúdiách. Multipolárny rádiofrekvencie pre ošetrenie tváre a tela, ultrazvuková kavitácia. Neinvazívny lifting pleti a formovanie postavy. Kvalitné spracovanie všetkých komponentov. Vysoká úžitková hodnota. Extrémne dlhá životnosť prístroja. Možnosť dávkovanie výkonu jednotlivých technológií. Objavte skutočný svet krásy.

Prístroj BeautyRelax BodyFace Deluxe je určený pre domáce aj komerčné použitie. Spôsob skladovania ocenia predovšetkým užívatelia, ktorí budú s prístrojom neustále na cestách za svojimi klientmi. Všetky komponenty sú uložené do veľmi odolného kovového kufríku. Vysoká úžitková hodnota prístroja sa uchová aj pri častých logistických presunoch bez poškriabaniu alebo poškodeniu.

Aplikátor s ultrazvukovou kavitáciou
Aplikačné hlavica s veľkou kontaktnou plochou generuje ultrazvukové vlny, ktoré aktívne stimulujú tukové tkanivo. Dochádza k narušeniu integrity tukovej bunky a uvoľňuje sa tuk. Uvoľnený tuk sa štiepi na glycerol a voľné mastné kyseliny. Glycerol slúži ako zdroj energie, zatiaľ čo mastné kyseliny sú prenesené do pečene, kde sú spracované ako bežné mastné kyseliny z potravy a vylúčené z tela von prirodzenou cestou. Odstránený tuk sa späť do tkaniva nevracia. Ultrazvuková kavitácia je bezbolestná, neinvazívna, šetrná, účinná a hlavne trvalá metóda na odstraňovanie tukového tkaniva, redukciu celulitídy a vyhladenie pokožky.

Aplikačná hlavica generuje ultrazvukové vlny vo špecifickej frekvencii. Technológia ľahko prenikne cez povrch pokožky s priamym zacielením na tukové bunky. Všetky vrstvy pokožky, krvné kapiláry, jemné cievy alebo svalová hmota nie sú ultrazvukom žiadnym spôsobom negatívne ovplyvnené. Ultrazvuk zacieli s maximálnou presnosťou priamo na tukové tkanivo pre vysokú efektivitu estetického zákroku.

Množstvo tukového tkaniva nie je na všetkých telesných partiách rovnaké. Jednou z hlavných príčin odlišného ukladanie telesného tuku je naša genetická výbava. Pri estetickom ošetrení problematických partií ultrazvukom je možnosť dávkovanie výkonu ultrazvuku kľúčovou funkciou pre dosiahnutie požadovaných výsledkov. BeautyRelax BodyFace Deluxe umožňuje veľmi jemné dávkovanie výkonu ultrazvuku v 10 úrovniach. Dotykom na displeji výkon ultrazvuku ľahko zvýšite alebo znížite.

BeautyRelax BodyFace Deluxe má optimálnu veľkosť aplikačnej hlavice s ultrazvukom. Veľmi ľahko možno ošetriť najmä veľké telesné partie, kde už často býva tukové tkanivo prerastená do svalových vlákien. Aplikačné hlavica s ultrazvukom modelu BodyFace Deluxe patrí medzi jednu s najväčších, ktorú môžete na prístrojoch obdobného typu nájsť. Veľká plocha aplikačnej hlavice v kombinácii s možnosťou dávkovania výkonu vytvára z modelu BodyFace Deluxe bezkonkurenčné estetický prístroj s vysokou efektivitou používania.

Stimuláciou tukového tkaniva pomocou ultrazvuku naštartujete v tele procesy, ktoré spracujú energiu uvoľnenú z tukových buniek. Telo potrebuje medzi jednotlivým použitím prístroja čas bez ohľadu na ošetrenú telesnú partiu. Častejšie frekvenciou použitia než je odporúčané formovanie postavy neurýchlite. Aby bolo používanie prístroja čo najviac efektívne, voľné dni sú nevyhnutné. Pri formovaní postavy sa môžete zamerať na (1) zadok, (2) paže, (3) lýtka, (4) stehna alebo (5) bruško. Všetky potrebné informácie, ako prístroj správne používať nájdete v podrobnom návode na obsluhu, ktorý je súčasťou balenia.

Kľúčovou charakteristikou prístroje BeautyRelax BodyFace Deluxe je univerzálnosť. Technologický vývoj umožnil optimálny konštrukciu prístroja na ošetrenie tela a tváre všetkých proporcií. Veľkosť aplikátorov je špeciálne navrhnutá tak, aby bolo možné použitie aj na horšie dostupných miestach. Nezáleží na vašej výške, hmotnosti, obvodu pása alebo bokov. S prístrojom BodyFace Deluxe môžete ľahko zacieliť na problematické partie. Kúpte si krajčírsky meter a sledujte, aké výsledky je možné docieliť pravidelným používaním. Žiadne prázdne reklamné frázy. Výsledky, ktoré skutočne zmeriate.

Používanie prístroja BeautyRelax BodyFace Deluxe je vhodné pre všetky typy postáv. Pre mužov aj ženy. Nech je predispozícia väčšieho ukladanie tuku na akékoľvek partiu. Výnimku tvoria osoby, na ktoré sa vzťahuje niektorý zo stavov uvedených v súpise kontraindikácií - Rakovina, epilepsia, cukrovka, vírusové ochorenie. Pri stave vysokých horúčok. Vážne ochorenie obličiek alebo pečene. vysoký cholesterol. kožné ochorenia. únavový syndróm. Srdcové ochorenia, kardiostimulátor, hypertenzia. Kovové implantáty v tele. Cievne poruchy alebo arteoskleróza. Tehotenstvo. menštruácia. Osoby užívajúce lieky proti zrážanlivosti krvi. Pacienti, ktorí podstúpili operatívny zákrok s transplantáciou. Osoby, ktoré vyžadujú trvalý dohľad, smie prístroj používať iba po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

Povolené partie pre prístrojové ošetrenie
Aplikátor s ultrazvukovou kavitáciou môžete použiť takmer na celé telo. Zamerať sa môžete na nasledujúce partie: paže, predlaktia, bruško, pás, zadok, vonkajšiu a vnútornú stranu stehien alebo lýtka.

Aplikátor s tripolárne / multipolárny rádiofrekvenciou
Aplikačná hlavica generuje energiu prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa úplne špecifickým výkonom a frekvenciou. Rádiofrekvenčná vlny sú optimalizované na to, aby spôsobili tepelný gradient, ktorý významne ovplyvňuje procesy vo vrstve dermis. Dodaná energia aktivuje remodeláciu kolagénových vlákien a elastínu. Maximálne možné zacielenie energie aj v lokalitách s výraznejšou tukovou vrstvou a následná excitácie metabolických procesov má významný vplyv na veľmi efektívne vyhladenie ovisnutých a deformovaných kontúr. Aplikačné hlavice sú navyše vybavené infračerveným teplom. Aplikátor pre tvár má 3 kontaktné body. Aplikátor pre telo (alebo väčších partií tváre) má 4 kontaktné body.

Žiadny chirurgický zákrok. Žiadne rezanie. Žiadne napichovanie injekciami. Moderné estetický zákrok už nie je sprevádzaný žiadnymi pocity bolesti. Ošetrenie pleti pomocou tripolárne / multipolárny rádiofrekvencie je skutočne funkčné riešenie neinvazívneho liftingu pleti. Špeciálne upravená aplikačnej hlavice vám umožní zamerať sa priamo na hlboké či jemné vrásky. Priame zacielenie na oblasti so zníženou pružnosťou pleti. Pomocou aplikátora s troma štipce sa s presnosťou na milimetre môžete zamerať na oblasť okolo očí, kútiky úst vypnutie kontúr tváre.

Použitie aplikačnej hlavice s rádiofrekvenciou zvládnete v pohodlí domova veľmi ľahko. Dlhotrvajúce účinky dosiahnete pravidelnou stimuláciou pleti. Rádiofrekvenčné vlny sa v podobe energie zameria priamo na kolagénne a elastická VLAN, ktoré sú zodpovedné za vypnutú pleť bez vrások. Ošetrenie pleti prebieha technikou zvanou "pečiatkovanie". Na pleť nanesiete tenkú vrstvičku sonogelu. Aplikačnými štipce pleť kúsok po kúsku "pečiatkujú". Presné zacielenie tam, kde potrebujete.

Použitie je vhodné aj pre mužov. Jemné dávkovanie výkonu rádiofrekvencie umožňuje veľmi individuálny prístup. Najmä za tvári sú miesta s rozdielnou citlivosťou a rôznou hrúbkou podkožného tuku.

Aplikátor so štyrmi veľkými štipce je určený pre stimuláciu rádiofrekvenciou väčšie plochy tela. V oblasti hlavy využijete predovšetkým na oblasť brady. V oblasti tela na partie s výskytom strií alebo celulitídy. Všade tam, kde je znížená pružnosť pleti.

Veľké štyri aplikačné štipce oceníte najmä na vybraných partií tela. Vďaka dlhému káblu sa dostanete aj na horšie dostupné miesta. Rovnako ako na tvári je najvhodnejšia metóda "pečiatkovanie". Krok po kroku postupne pokryjete celú plochu problematické partie.

Výkon rádiofrekvencie nastavíte ľahko pomocou dotykového displeja. Oblasti s veľmi tenkou a citlivou pleťou je potrebné nastaviť menší výkon rádiofrekvencie, než na partiách sa hrubšou vrstvou podkožného tuku a menšou citlivosťou. Výkon si môžete ľahko dávkovať presne podľa vašich potrieb.

Estetický prístroj BeautyRelax BodyFace Deluxe ponúka technológie, ktoré pri použití za špecifických podmienok napomáhajú v redukciu podkožného tuku, potlačenie prejavov celulitídy a zvýšenie pružnosti pleti. Estetický prístroj BeautyRelax poskytuje neinvazívne ošetrenie. V praxi to znamená, že žiadna z častí aplikačnej hlavice fyzicky neprenikne pod kožu. Neinvazívne používanie je základný predpoklad pre používanie prístroja v domácich podmienkach bežným užívateľom. Ovládanie prístroja nevyžaduje dohľad erudovaného školeného pracovníka z oblasti zdravotníctva alebo kozmetické estetiky. Skúsený tím BeautyRelax je vám stále k dispozícii na telefónnej linke alebo elektronicky.

Použitie je vždy spojené s čírym vodivým gélom. Kontaktný gél, tzv. SONOGEL, zakúpite v akejkoľvek predajni zdravotníckych potrieb (možno zakúpiť aj v lekárni). Gél je pre použitie prístroja veľmi dôležitý. Vytvára nevyhnutnú spojivovú vrstvu medzi aplikátorom a pokožkou. Je vyrobený na vodnej báze. Nemôže uškodiť aplikačné hlavicu. Použitie kontaktného gélu je nevyhnutné. Ultrazvukové vlny a rádiofrekvencia sa tak môžu na pleť lepšie nadviazať. Nepoužívajte žiadne iné kozmetické prípravky. Aplikácia sonogelu je potrebné pri použití všetkých troch aplikátorov prístroje BeautyRelax BodyFace Deluxe.

Pri formovaní postavy ultrazvukovými vlnami nemusíte zásadne meniť svoj jedálniček. Je však potrebné zvýšiť prísun tekutín v podobe čistej vody. Vyradiť sladké nápoje. Vyhnúť by ste sa mali tiež mastným ťažkým pokrmom. Samotné ošetrenie ultrazvukom predstavuje pre organizmus, najmä pečeň a lymfatický systém záťaž. Pitný režim, strava a prístroj BeautyRelax BodyFace Deluxe. Trojkombinácia, ktorá vám prinesie postavu snov!

Používanie prístroja BeautyRelax BodyFace Deluxe je úplne (1) bezpečné a bezbolestné. Vďaka pravidelnému používaniu prístroja v pohodlí domova dosiahnete (2) vysokej efektivity s viditeľnými výsledkami. Prístroj má extrémne dlhú životnosť a je (3) opakovane použiteľný. Prístroj budete mať stále po ruke vďaka stolovému prevedení. Prístroj ponúka iba (4) moderné technológie používané v estetických salónoch. (5) Farebný dotykový displej pre jednoduché individuálne nastavenie všetkých funkcií.

Žiadna neprehľadná tlačidla so zložitým nastavením. Veľký farebný dotykový displej si zamilujete. Intuitívne nastavenie všetkých funkcií a úrovní výkonu. Menu prístroja si osvojíte už behom niekoľkých použitia.

Hlavné benefity používania prístroja:

 • Redukcia jemných mimických vrások
 • Zvýšenie pružnosti kontúr tváre
 • Spevnenie a vypnutie pleti
 • Remodelácia kolagénnych vlákien
 • Zmiernenie prejavov celulitídy
 • Potlačenie strií a jemných jazvičiek
 • Redukcia tukového tkaniva na vybraných telesných partií
 • Úplne neinvazívny charakter ošetrenia
 • Bezpečné, bezbolestné používanie
 • Bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov

Vlastnosti prístroja:

 • Stolné prevedenie
 • Kvalitné spracovanie všetkých komponentov
 • Vysoká úžitková hodnota
 • Extrémne dlhá životnosť prístroja
 • Možnosť dávkovania výkonu jednotlivých technológií
 • Farebný dotykový displej
 • Určené pre domáce aj komerčné využitie

Technic parametre:

 • Rozmery: 40 x 20 x 30 cm
 • Hmotnosť: 5 kg
 • Frekvencia funkcie ultrazvuku: 40KHz
 • Frekvencia funkcie rádiofrekvencie: 5MHz
 • Dotykový farebný displej: áno

Ako používať

Používajte podľa návodu.

Balenie

1x Hlavná jednotka BeautyRelax BR-1970
1x Aplikátor – multipolárna rádiofrekvencia na ošetrenie tváre
1x Aplikátor – multipolárna rádiofrekvencia na ošetrenie tela
1x Aplikátor – utrazvuková kavitácia na ošetrenie tela
1x Plastový držiak na aplikačné hlavice
1x Kovový prenosný kufrík na skladovanie
1x Napájací kábel 220V
1x Sonogel
1x Návod na obsluhu

Základné parametre

UrčeniePre ženy
Druh produktuPrístroje

Mohlo by Vás zaujímať

CK IN2U For Her - EDT
BestsellerVýhodné
Calvin Klein
CK IN2U For Her - EDT
do 21.6. u vás
Aloe vera gél 1000 ml
BestsellerVýhodné
Natural Medicaments
Aloe vera gél 1000 ml
do 21.6. u vás
Coco Mademoiselle - EDP
BestsellerVýhodné
Chanel
Coco Mademoiselle - EDP
do 21.6. u vás
Green Tea - EDT TESTER
Bestseller-19 %
Elizabeth Arden
Green Tea - EDT TESTER
do 21.6. u vás
Homocysteín Activ 90 tabliet
Bestseller-28 %
Natural Medicaments
Homocysteín Activ 90 tabliet
do 21.6. u vás
Versencia Essence - EDP
Výhodné
Alhambra
Versencia Essence - EDP
do 21.6. u vás
Sprchový Sezamový a Amla olej
-26 %Výpredaj
Tesori d´Oriente
Sprchový Sezamový a Amla olej
do 21.6. u vás
Sexy So What - sprchový gel
-45 %Výpredaj
Playboy
Sexy So What - sprchový gel
do 21.6. u vás
ALVEO 950 ml
Bestseller
Akuna
ALVEO 950 ml
do 21.6. u vás
Trblietavé telové mlieko Cherry Blossom (Shimmering Lotion) 250 ml
Výhodné
L`Occitane en Provence
Trblietavé telové mlieko Cherry Blossom (Shimmering Lotion) 250 ml
do 21.6. u vás
Collagen Hyaluro 30 vreciek
Bestseller-24 %
Natural Medicaments
Collagen Hyaluro 30 vreciek
do 21.6. u vás
Eternity Air For Women – EDP
BestsellerVýhodné
Calvin Klein
Eternity Air For Women – EDP
do 21.6. u vás
Luxusná darčeková krabička na prsteň a náušnice K-SF-LUX-P
Beneto
Luxusná darčeková krabička na prsteň a náušnice K-SF-LUX-P
do 21.6. u vás
Cordyceps Premium 90 kapsúl
Bestseller-12 %
Natural Medicaments
Cordyceps Premium 90 kapsúl
do 21.6. u vás
Exkluzívny zázračný krém (Superior Miracle Cream) 75 ml
BestsellerVýhodné
Juvena
Exkluzívny zázračný krém (Superior Miracle Cream) 75 ml
do 21.6. u vás
Elixír čínskych majstrov 200 g
Bestseller-13 %
Natural Medicaments
Elixír čínskych majstrov 200 g
do 21.6. u vás
Laura - EDT TESTER
Výhodné
Laura Biagiotti
Laura - EDT TESTER
do 21.6. u vás
Eclat D´Arpege - EDP
BestsellerVýhodné
Lanvin
Eclat D´Arpege - EDP
do 21.6. u vás
Green Tea - EDP
BestsellerVýhodné
Elizabeth Arden
Green Tea - EDP
do 21.6. u vás