Všetkým, čím som, som rád... JK Sanchez

Väčšina ľudí si pre svoj budúci život zvolí jedno povolanie. Potom sú ale, také "úkazy", ako je trebárs JK Sanchez, tanečník, choreograf, herec, režisér, podnikateľ a tiež DJ v jednom balení. Napriek tomu, že má len 32 rokov, jeho cesta tanečníka začala už pred viac než 25 rokmi... Obyčajný chlapec z Českej Lípy, ktorý sa dostal do žiaru reflektorov hviezdnych pódií, no aj tak nestráca pokoru, pracuje na sebe a posúva všetky svoje umy stále ďalej... Bližšie k dokonalosti, bližšie k Slnku.

Podpora je viac než peniaze

 

Sancheza sme oslovili kvôli natáčaniu klipu začínajúceho mladého rappera z Chrudimi, Lukáša Doležala alias Progyho. Do klipu k pesničke Být sám sebou, ktorý vám predstavíme už v pondelok 8. januára 2018, sme nemohli obsadiť len tak niekoho. Chcelo to osobnosť, ktorá je skutočne sama sebou, prekonala vo svojom živote prekážky a cez všetky životné kotrmelce, sa nikdy nevzdala...

 

A keď si všetky tieto premenné zadáte do rovnice, tak na jej konci nájdete práve Sancheza. A že okrem klipu sa stal hlavnou hviezdou i našeho srdca? Absolútna pravda...

 

"Chcem pomôcť začínajúcemu umelcovi, mladému chlapcovi, pretože mne tiež v mojich začiatkoch pomohlo pár ľudí hore. Bez nich by bola moja cesta za snom omnoho ťažšia. Takže teraz to takto vraciam, pretože podpora a pomocná ruka je viac než peniaze". - Sanchez-

Black Phantom - EDP
By Kilian
Black Phantom - EDP
do 27.3. u vás

Rob čo ťa baví a živ sa tým

 

Nájsť to, čo človeka v živote baví a bude baviť, robiť to, zdokonaľovať sa v tom, a nakoniec sa tým i živiť, je podľa Sancheza najväčšie šťastie. To je jeho recept na úspech a životné šťastie. Sám o sebe hovorí, že nie je rodinný typ, v túto chvíľu žije tak hektickým štýlom života, že by ani na rodinu nemal čas, a keď niečo nemôže robiť poriadne, radšej to robiť nechce.

Rád spolupracuje na veľkých projektoch s fajn ľuďmi, aktuálne trebárs s Benom Cristovaom na jeho klipoch i vystúpeniach, na to nielen ako tanečník, ale práve ako choreograf. Rovnako tak sa podieľal i na príprave veľkých televíznych talentových show ako je trebárs Superstar.

Byť sám sebou = nájsť svoj štýl

Nová generácia tanečníkov, ktorá sa rodí dnes, čerpá inšpiráciu z nepreberného množstva videí na youtube. Keď začínal tancovať Sanchez, nič takého k dispozícii nemal. Neberie to ale ako handicap. Naopak. Mal možnosť nájsť svoj štýl, ktorý je dnes niečo ako jeho vlastný umelecký podpis.

O tom, ako je image dôležitý

 

Showbusiness je plný talentovaných ľudí, a tak, aby ste sa v ňom nestratili, je dôležité so svojimi schopnosťami pracovať na svojom image a prejavu. Jednoducho na to, aby ste boli zapamätovateľní a rozpoznateľní. Podľa Sancheza je dobre zvolený image jedným z kľúčov úspechu. Ruku v ruke s talentom je to návod, ako sa stať hviezdou.

Wanted - EDT
Azzaro
Wanted - EDT
do 27.3. u vás

Nezmar v klobúku

 

Chviľu neposedí, nepostojí, neustále sa vrtí :-) Behom fotenia i natáčania sa asi 20x skoro postavil na hlavu... aby sa i tak temperamentný človek cítil dobre, potrebuje k tomu oblečenie, v ktorom sa bude cítiť sám sebou. Nesmie ho obmedzovať v pohybe a zároveň musí byť nezbytnou súčasťou jeho vlastného imageu.

 

Má rád Conversky a ďalšie obľúbené značky, ktoré sú nielen pohodlné, ale hlavne štýlové. A pokrývky hlavy. Bez tých by to nešlo. Keď si prejdete jeho instagram, bude dosť challenge nájsť fotku bez cool hučky alebo klobúčiku. Klobúky naviac dobre podtrhujú jeho ostré rysy a v niektorých vypadá ako najdrsnejší zlý chlapec z Brooklynu. A keď čiapku, tak na rošťáka, nad uši alebo pekne nakrivo.

 

Keď si k tomu oblečie krivák alebo motorkársku bundu a ležérne nohavice s nízko posadeným sedom, prechádzajú babičky na druhý chodník, ale nebojte sa. Je to vážne super chalan :-) A pomôže vám s taškou :-)

Proti prúdu

 

Ako malý chodil tiež na karate a kung-fu. Bojové umenia mu dali základ. Zmysel pre disciplínu a presnosť. I keď ho nakoniec uchvátil práve svet tanca, prvý krok k životu v pohybe to určite bol. Postupne objavoval aj iné štýly, exotické i tradičnejšie. Jeho srdcovkou sa stal house dance a vymýšľanie vlastných choreografií.

Rodičia priatelia ho podporovali a jeho snoch, i keď nad tým, že sa bude živiť tancom, krútili hlavou. V tej dobe sa tak živili maximálne tanečníci baletu v Národnom divadle apod.. Všetkých ale presvedčil, že ak to niekto dokáže, bude to práve on. Dnes nie je náhodou, že ho pozývajú z celého sveta. Učil tanec trebárs i v Hong-Kongu...

Možno by sa mohlo zdať, že už dosiahol všetko, čo si želal a že už by sa vlastne ani snažiť nemusel. Meno už má, skúsenosti tiež, pracovné ponuky sa len hrnú. On ale taký nie je. Nevie leňošiť, maká na sebe. Teraz sa trebárs zdokonaľuje ako herec a natáča seriál, ktorého sa dočkáte niekedy v budúcom roku. My sa na Sancheza v hlavnej roli sitcomu tešíme ako deti na Vianoce.

Hugo Iced - EDT
Hugo Boss
Hugo Iced - EDT
do 27.3. u vás
Extrémne antiperspirant v spreji pre mužov Day Control (72h Extreme Protection) 150 ml
Biotherm
Extrémne antiperspirant v spreji pre mužov Day Control (72h Extreme Protection) 150 ml
do 27.3. u vás
Pánsky kožený náramok LS1829-2 / 1
Lotus Style
Pánsky kožený náramok LS1829-2 / 1
do 27.3. u vás

Backstage z natáčania aneb Být sám sebou v metre i v garáži

 

Behom natáčania klipu Být sám sebou od Progyho sme sa so Sanchezom pozreli na všetky možné miesta v Prahe. I cez sychravé a studené počasie na konci novembra, nestrácal Sanchez dobrú náladu. Mrzol, ale tancoval. Mokol, ale tancoval. Tancoval i v metre...Ďakujeme. Za všetko. Za skvelý deň, za super náladu i za inšpiratívne stretnutie. Dúfame, že nebolo posledné....