Čiapky a klobúky už dávno nepatria len našim ratolestiam. Módne trendy v posledných rokoch myslí aj na komfort, a to čiapky rozhodne spĺňajú. Klasickú bambuľu môžete vymeniť za kožušinovú, tuctovú čiapku za tú v trendy farbách alebo ozdobenú kamienkami či perličkami a váš outfit bude vyzerať skvele. Uvidíte, že si rýchlo a hlavne rady na uši i hlavu v teple, zvyknete ;-)

 

 

 

Ani páni by na pokrývky hlavy nemali zabúdať. Rovnako ako u dám, je to skvelý a hlavne funkčný doplnok. Preskúmajte pánsku šatňu, či vôbec váš milý nejakú čiapku má. A keď už nejakú nájdete, tak tú, čo pamätá minulé desaťročia, mu odložte k veciam pre prácu na záhrade. Sada čiapky a šály by naopak mohla byť skvelým tipom na vianočný darček, ktorý určite uvíta.

 

 

 

Klobúky aj barety sú zase v móde, tak ich vyskúšajte :-) A že vám nepristanú? Ale kdeže, stačí nájsť ten správny strih a farbu uvidíte, že vám padnú ako uliate. No a čelenky? Tie sú hitom posledných rokov. Môžete vyberať medzi športovejšou variantou a alebo naopak elegantnou, ktorá je ozdobená krásnymi výšivkami a korálkovými aplikáciami. A tiež majú bezpochyby niekoľko predností. Nerozcuchajú vám účes a tiež si ich môžete vziať aj k copu;-)

 

 

Páčila sa vám naša čiapková inšpirácia? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi, nech sa aj oni zahrejú kúskami, ktoré sú tento rok v móde :-)