Radi by ste tentokrát vyriešili Vianoce v kľude, a najlepšie z pohodlia domova? S nami splníte priania vašich blízkych ako mávnutím čarovného prútika, len niekoľkými klikmi. :)


Pripravili sme si pre vás totiž novinku. Tie naj kúsky od hodiniek po parfum sme pre vás vybrali a zabalili do štyroch vianočných balíčkov. Na vás už len bude darček ozdobiť priloženou mašľou a napísať menovku. Jednoduchšie už to byť nemôže. :)

 

 

Premýšľate, čím potešiť ženu vo vašej blízkosti? Vyberať môžete rovno z dvoch variantov. Ten prvý ocení napríklad športovkyňa alebo milovníčka pastelových farieb. Nájdete v ňom roztomilú peňaženku od obľúbenej značky Vuch, strieborné náušnice Beneto, športový náramok našej privátnej značky Wotchi a tiež praktický plniteľný flakón Travalo, vďaka ktorému už nebude musieť nosiť svoj obľúbený veľký parfum po kabelkách. A s detoxikačnou maskou Sefiros a šálkou dobrého čaju English Tea Shop si užije povianočnú pohodu.

 

Celková hodnota gift boxu: 73,80 €
Zvýhodnená cena pre vás: 40,60 €

 

Vianočný gift box pre ženu

 

 

Druhá krabička je plná exkluzívnych kúskov a poteší aj tie najnáročnejšie ženy. A čo v nej je? Praktický červený mini dáždnik Doppler, aby už nemusela tancovať medzi kvapkami dažďa. Luxusný plniteľný flakónik na obľúbenú vôňu Travalo, strieborný náhrdelník so štvorlístkom Beneto pre šťastie a štýlové smart watch Wotchi, vďaka ktorým bude mať prehľad o každom svojom kroku. A aby sa trochu rozmaznala, zvonku jej pleť bude hýčkať hyalurónový očný krém Eucerin a zvnútra zasa kolagénový drink krásy Collagen Hyaluro.

 

Celková hodnota gift boxu: 127,60 €
Zvýhodnená cena pre vás: 70,20 €

Vianočný gift box pre ženu – De Luxe

 

 

Pánsky variant našej darčekovej krabičky ocení športovec či cestovateľ. Bez ponožiek by neboli Vianoce, preto v nej nájdete súpravu 5 párov od Jack&Jones. Športový náramok Wotchi, aby mal prehľad o všetkých svojich výkonoch, Zdravú fľašu od R&B pre pitný režim a cestovateľský náramok s minerálnymi kameňmi Troli. A nesmie chýbať ani nejaká tá kozmetika – šampón na vlasy aj bradu od značky Steve´s a zmyselný parfum Versace Eros.

 

Celková hodnota gift boxu: 59,90 €
Zvýhodnená cena pre vás: 32,90 €

Vianočný gift box pre muža

 

 

A pre tých náročnejších mužov tu máme De Luxe balíček s vôňou kože a kolínskej. Kvalitná kožená peňaženka Lagen na všetky jeho cennosti bude skvelo ladiť s oceľovým náhrdelníkom s koženým príveskom od Beneto. Kolínska s vôňou santalového dreva Proraso a ikonický sprchový gél Boss No. 6 Bottled poteší nielen jeho čuchové bunky a pokožku. A pre zdravie a kondíciu je tu FitMe Chondro na zdravé kĺby a športové hodinky Wotchi.

 

Celková hodnota gift boxu: 98,40 €
Zvýhodnená cena pre vás: 54,10 €

 

Vianočný gift box pre muža – De Luxe