Je pre vás lakovanie nechtov zdĺhavé a nemáte čas na návštevu manikérky? V tom prípade by vás mohli zaujímať umelé nechty od značky KISS. Ich poslaním je, aby každá z nás mala svoj kozmetický salón u seba doma. Kvalitné kozmetické produkty od značky KISS vám ušetria čas, úsilie aj peniaze.

A výsledok bude stáť za to.

 

 

Dlhému lakovaniu nechtov a čakaniu, kým lak zatvrdne, môžete dať rovno zbohom. Vaša manikúra bude závisieť len na rýchlom nalepení a máte hotovo.

 

Výhodou umelých nechtov je aj to, že ich môžete použiť niekoľkokrát. V portfóliu značky KISS nájdete nepreberné množstvo dizajnov v niekoľkých radoch:

Salon Acrylic French & Nude NailsFrancúzska manikúra alebo nude nechty mrknutím oka. Umelé nechty Salon Acrylic French sú vyrobené technológiou akrylových infúzií. Sú rovnako kvalitné ako od profesionálnej manikérky, ale oproti tým zo salónu sú tenšie a majú dokonale hladký povrch. Nechty z tohto radu môžete nosiť tak, ako sú, alebo si ich sami dotvoriť svojím obľúbeným lakom na nechty.

 

Gel Fantasy – Už názov napovedá, že ide o gélové nechty, od ktorých môžete očakávať očarujúci lesk, ten najhladší povrch a najrôznejšie farebné prevedenia. Tenkú vrstvu lepidla naneste na váš necht aj na umelý tip, oba k sebe pritlačte, podržte po dobu asi päť sekúnd a je to hotové.

 

Salon Naturals – Nechty z tohto radu sú obdobou profesionálnych akrylových nechtov, ktoré poznáme z nechtových štúdií. Práve vďaka tomu sú stávkou na istotu aj pre profesionálov v odbore. Vydržia totiž dlhšie a dajú sa ľahko odstrániť a vymeniť za iné. V každej súprave z radu Salon Naturals nájdete aj lepidlo. Sú vhodné na lakovanie a je možné ich zastrihnúť a upraviť do ľubovoľného tvaru.

imPRESS – Perfektná manikúra jednoducho a rýchlo aj bez lepidla. Nechty imPRESS majú patentovanú technológiu SuperHold, vďaka ktorej netreba na ich aplikáciu ani kvapku lepidla. V tomto rade si vyberiete nechty na každú príležitosť – od tých najprirodzenejších až po extravagantnejšie modely.

 

Testovali ste100 % zákazníčok odporúča

Naše zákazníčky si tieto nechty naozaj obľúbili. Jedna z nich nám potvrdila, že jej nechty vydržali celý týždeň, kým sa jej jeden z nich začal po umývaní riadu odlepovať.