Jar je už tu a to v plnej kráse. Jar býva, rovnako ako ostatné ročné obdobia, spojená s nákupom nových topánok - pre niekoho príjemné nákupné šialenstvo, pre niekoho naopak utrpenie. Nech je to pre vás tak či tak, v našej novej inšpirácii nájdete hŕbu tipov na pohodlné, ale zároveň štýlové topánky.

 

"Conversky" a "Vansky" patria medzi najpredávanejšie streetové topánky vôbec. Možno sú stálicou aj vo vašej skrinke na topánky a všeličo už s vami zažili. Ale čo takto sa tohtoročnú sezónu trochu odviazať a biele Conversky vymeniť za vínové a čierne Vansky za žlté? :-)

Tenisky Chuck Taylor All Star Red
Novinka
Converse
Tenisky Chuck Taylor All Star Red
do 27.3. u vás

 

Poltopánky sú skvelou alternatívou, ak hľadáte pohodlné a pritom elegantné topánky. Máme vyskúšané, že v nich vydržíte celý deň a bez jediného pľuzgiera ;-) Hodia sa k nohaviciam rôznych dĺžok, ale aj k sukni. A čo nás na nich baví najviac? Že ich vynosíte od jari až do jesene.

Hodia sa k nohaviciam rôznych dĺžok, ale aj k sukni. A čo nás na nich baví najviac? Že ich vynosíte od jari až do jesene.

 

 

 

Patríte k ženám, ktoré si neodpustia podpätky ani na bežné nosenie? Tak to nám dáte isto za pravdu, že vzhľad a pohodlie sa delia o prvú priečku v rebríčku vašich rozhodovacích kritérií. Ak chcete prezradiť náš tajný tip na lodičky, ktoré toto spĺňajú, pozrite sa na tie od značky Tamaris.

 

Zdajú sa vám obyčajné tenisky nudné? Štýlové tenisky myslia nielen na pohodlie, ale aj na tie najnovšie módne trendy. Skvelo sa hodia k džínsom, ale aj k šatám alebo sukni. Ešte pred pár rokmi toto odvážnejšie módne duo neprichádzalo do úvahy, ale teraz je to v období jari a leta jedna z najobľúbenejších kombinácií vôbec. Tak to skúste, uvidíte, že si túto kombináciu zamilujete :-)

 

 

Pohodlné a univerzálne. Také by mali byť nové jarné tenisky pre pánov. Džínsy čoskoro vystriedajú kraťasy, a pretože páni väčšinou nezdieľajú rovnakú vášeň k zbieraniu topánok ako ženy, myslite pri výbere na to, aby sa hodili k dlhým, ale aj krátkym nohaviciam. Kvalita by mala jednoznačne vystriedať kvantitu (spracovanie, pohodlná stielka, priedušnosť). Stavte na obľúbené značky.

 

V teplých dňoch vás nezradia páry od značky Geox, ktoré dýchajú. Vďaka unikátnemu systému zabraňujú poteniu nôh a odvádzajú prebytočnú vlhkosť. Je pri nich zaručené, že po vyzutí na vás nebude čakať nepríjemné prekvapenie, ktoré zrovna nevonia :-)

Páčila sa vám naša inšpirácia plná jarných topánok? Podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi.