Na scénu prichádzajú sukne a tenisky

Konečne je tu marec. Po tých mrazoch sa snáď už všetci (vrátane milovníkov snehu) neskutočne tešíme, až vymeníme teplé čižmy, huňaté šály a zimné kabáty za jarnú sáčka, džínsové bundy a obľúbené tenisky.

Áno, práve nastal čas pustiť si do šatníka svieži vánok. Ženy sa môžu začať premieňať v jarnej víly s vzdušnými vlasmi a páni môžu nasadiť slnečné okuliare a čiapku vymeniť za šiltovku.

Hurá do farieb

Príroda sa začína vyfarbovať a náš šatník predsa nemôže zostať pozadu. :-) Farby k jari proste patrí. Možno nie ste zvyknutí hrať všetkými farbami, ale náš jarný tip znie -> osviežte svoj obľúbený model nejakým netradičným kúskom. Napríklad aj niečím, čo by ste si normálne nekúpili.

Chodíte väčšinu času v čiernej? Výborne, doplňte ju krikľavo ružovú skladanou sukňou. Vsádzate na nevýrazné tóny? Tentoraz siahnite po šedom tričku so zlatými bodkami. S metalickými odleskami vôbec nešliapnete vedľa, a to v akejkoľvek podobe, aj medené alebo bronzové.

Necítite sa na takéto experimenty? Skúste sa odviazať aspoň v kombinácii materiálov. Páni si v ružovej zrovna nechutia, takže tým určite urobíme radosť, keď prezradíme, že paradoxne aj šedá bude táto jar rozhodne trendy. Stačí, keď spolu nakombinujete jednotlivé odtiene šedi a budete takzvane matchy-matchy. :-)

Elegantný aj s hravými vzormi

A keď nebudete mať chuť na tenisky? Premeňte sa vo zvodnú dámu a elegantného gentlemana.

Pre formálnejšie alebo ľahko slávnostné príležitosti sa odvážte sa vzormi. Namiesto jednofarebného kúsku skúste siahnuť po niečom zaujímavejším - sú vášmu srdcu bližšie bodky alebo štvorčeky? Alebo sú vašimi favoritmi prúžky? Bodkovaná vzor na šatách alebo červené štvorčeky na košeli dokážu divy. Vzory každý outfit rozžiari.

Rovnako tak aj červená. Okrem červené rúže môžete dať tejto farbe na jar priestor i v šatníku. Červená nikdy neprestane baviť hlavne v kombinácii s modrou. Tieto dve farby sú staré známe a rozumie si spolu rovnako ako vy so svojou najlepšou priateľkou. :-) Nehľadiac na to, že muži si v modrej vyžívajú, a keď vy vyrazíte vyladená do červena a váš muž do modra, budete perfektné dvojka.

Aké sú naše jarné must-have?

Zaujíma vás, čo si ešte na jar nenecháme ujsť? Skvelú príležitosť vymeniť elegantnú kabelku (ktorá perfektne padla ku čižmám a kabáta) za farebný a praktický batôžtek. Obľúbenou sukňu budeme nosiť k lodičkám aj k teniskám, huňatou šál vymeníme za priehľadný šatku. Vytiahneme conversky, vyskúšame nejaký nový svieži parfum a nasadíme slnečné okuliare. Proste si vyberieme to, v čom práve na jar môžeme každý #bytsamsebou. Plán by bol, teraz ešte aby sa ho držali aj teploty. :-)