Pripravte svoj šatník na nové ročné obdobie. Spríjemnite si čakanie na jar a začítajte sa s nami do novej inšpirácie plnej jarných outfitov.

 

 

S červenou, modrou alebo aj žltou farbou rozžiarite po pochmúrnej zime seba i svoje okolie. Novú jarnú lásku možno nájdete v kúskoch od značky Love Moschino, ktorá vás bude baviť ;-). So štýlovými gumákmi vás zas nerozhodí ani aprílový dážď.

 

 

 


Béžový trenčkot je klasika. Môžeme vám sľúbiť, že ak si ho tento rok zaobstaráte, budete sa k nemu každý rok vracať s rovnakým nadšením. A bez čoho sa túto jarnú sezónu rozhodne nezaobídete? Bez džínsových šiat ;-)

 

Kedy inokedy sa zamilovať do pastelovej béžovej a ružovej, ak nie na jar. Nežné pleťové odtiene majú tú výhodu, že sa skvelo kombinujú s ostatnými farbami. Vďaka tomu sa môžete vo svojej farebnej palete ešte o niečo viac vyblázniť. A čo vy a plisované sukne, taktiež ste podľahli ich kúzlu? Užite si v romantickom outfite napríklad prechádzku parkom, posedenie s kamarátkou alebo rande s džentlmenom.

 

 

Tip našej stylistky: Plisované sukne v maxi dĺžke v kombinácii so zastrčeným zvrškom doplneným koženou bundou skvelo predĺžia vašu siluetu. Tak to skúste ;-)

Páčila sa vám naša jarná inšpirácia? Podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi.