Vaša pleť si po lete zaslúži skutočnú starostlivosť

Naša pokožka si to s nami cez leto vždycky poriadne užije. Musí sa za nás pobiť s opalovaním alebo trebárs potápaním v slanej alebo chlórovanej vode. Tak kedy inokedy im to oplatiť, keď nie teraz - na jeseň. S klesajúcimi teplotami je čas dopriať jej čo najlepšiu hydratáciu. Biotherm Aquasource je pre výživu pleti ako stvorená. Vyberú si z nej tí, ktorí majú suchú, zmiešanú alebo mastnú pleť.

A pretože, ako je známe, opakovanie je matka múdrosti, tak by sme vám radi pripomenuli, že odličovanie a čistenie pleti je skutočný základ. Ak vás nebavia dlhé odličovacie procesy, tak môžete skúsiť čistiaci gél Skin Oxygen od tej istej značky. Nanesiete ho každé ráno a večer na vlhkú tvár, napeníte a krúživými pohybmi vmasírujete do pleti. Potom stačí len dôkladne opláchnuť, takže celú túto procedúru zvládnete v rannej sprche alebo v zaslúženom večernom kúpeli.

Rozjasňovač, kam sa pozrieš

Tohtoročná jeseň je predovšetkým v znamení dokonalej pleti. Vo vašej kozmetickej taštičke by teda nemal chýbať kvalitný korektor, ktorý zakryje aj včerajšiu prebdelú noc a rozjasňovač. Alebo rovno celá paletka. Prejasnenia totiž nikdy nie je dosť. :) Makeup Revolution jednu takú vytvorila so zahraničnou YouTuberkou Soph.

Pýtate sa, na čo toľko highliterov? Fantázii sa medze nekladú, takže ich nemusíte využiť len na rozjasnenie lícnych kostí. Budú slušať aj vašim vnútorným kútikom alebo vašim perám. Stačí niektorý z odtieňov ľahko naniesť na rúž a rázom si vytvoríte unikátny metalický odtieň.

 

 

Lesk vs. Mat: Zatiaľ čo v niekoľkých minulých sezónach chceli všetci matné pery a nič iného, s nástupom jesene sa vracajú na scénu lesky. Na perách si teda môžete dopriať ako matný nestierateľný odtieň, tak polotransparentný lesk na pery, balzám či olej. Alebo to kľudne skombinujte. Nechajte matný rúž poriadne zaschnúť a do prostriedka hornej a spodnej pery naneste trochu lesku. Vaše pery to opticky zväčší a dodá im to šťavu. :)

Doprajte svojmu telu fínsku klasiku

 

Mimoriadne koncentrované živiny a antioxidanty, aké nenájdeme nikde inde na svete. Takými benefitmi vás očaruje značka zo samotného vrcholka sveta - Lumene. V ich výrobkoch nájdete aj arktickú pramenitú vodu z Laponska, ktorá je považovaná za najčistejšiu na svete. Rada Lähde túto vodu kombinuje ešte s prírodnou brezovou miazgov, ktorá je bohatá na minerály a mimoriadne hydratačná. Mimochodom, už ste sa dnes namazali? :)

 

 

Nastáva obdobie peelingov: V lete nám telové scruby môžu narušiť aj starostlivé opálenie. S jeseňou ale tento nemilý efekt peelingov berie za svoje. Preto je jeseň ideálnou príležitosťou obrúsiť sa od hlavy až k päte. A to doslova. Telový peeling môžete použiť aj na svoje dlane alebo stvrdnutú pokožku na chodidlách. Skúste ho tiež niekedy použiť pred holením. Odstráni odumreté bunky a nadvihne chĺpky od pokožky, takže ich žiletka lepšie zachytí.

Hydratácia, hydratácia a zase hydratácia - tentoraz pre vlasy

 

Pripadá vám, že vaše vlasy sú po lete vysušené až chemlónové? Pre takéto vlasy je tu celá rada produktov Nutr-Enrich od Wella Professional. Obsahuje napríklad kyselinu olejovú a pantenol, ktoré dodajú vlasom hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Vitamín E zaručí ochranu pred poškodením. A navyše vám vlasy prevonia vďaka plodom goji.

Ako vonia jeseň?

Mnohí z nás si užívajú tie pravé jesenné momenty zababušenia pod perinou s horúcim čajom a dobrou knihou. My si jeseň nedokážeme predstaviť bez parfumu, ktorý máme s týmto očarujúcim obdobím spojený. Buďte si istí, že ten pravý nájdete u nás aj vy. Ten, v ktorom sa budete cítit sami sebou. :)

Hitom tohto roka je bezpochyby Chloé Nomade. Cyprusovo-ovocná vôňa určená pre všetky slobodomysliace ženy. Pre tých z vás, ktorí milujú komfort, je tu kvetinovo-ovocná Signorina od značky Salvatore Ferragamo. A do tretice tu máme Dahlia Divin. Givenchi jej hovorí stretnutie zlata s parfumom. Jedná sa o rafinovaný parfum, ktorý vás zahalí nielen do orientálnej vône, ale vašu pokožku pokryje žiarivým leskom.

Nadchla vás nová inšpirácia plná kozmetiky? Môžete ju zdieľať so svojimi priateľmi.