Už o niekoľko dní sa všetci stretneme pod vianočným stromčekom a kútikom oka budeme sledovať svojich najbližších, či im náš darček vyčaroval úsmev na perách. Prajete si pod stromčekom nájsť viac rozžiarených očí a spokojných a milo prekvapených výrazov než pre seba darčekov?

 

Tak čítajte ďalej, inšpirujte sa a čarujte.

 

Našli ste si v tohtoročnom liste Ježiškovi, že si praje dostať svoj vysnívaný parfum? Niet divu, parfum (alebo rovno parfumová súprava) totiž patrí medzi tie najobľúbenejšie darčeky vôbec. Ak neviete, akým prekvapiť vašich blízkych, inšpirujte sa napríklad tými najpredávanejšími. Až si k nim privoniate, pochopíte, prečo si ich obľúbili tisíce ľudí po celom svete.

 

Všeobecne darčekové súpravy majú vždy úspech. Obľúbenej kozmetiky, vonných voskov na pohodové večery alebo šumivých bômb na relaxačný kúpeľ nie je nikdy dosť. Navyše, obdarovaný bude mať v priebehu roka radosť ešte niekoľkokrát, až bude obsah súpravy spotrebovávať. :-)

Oblečenia a módnych doplnkov sa už desiť nemusíte. Keď Ježiškovi trochu poradíte, kde nájsť tie správne kúsky, a ešte mu aj jemne naznačíte, ktorý sveter alebo mikina by sa do vášho šatníka hodili, spokojnosť bude zaručená na obidvoch stranách. ;-)

Hodinky na tisíc spôsobov a šperky vo všetkých farbách kovov. Kto tejto zberateľskej vášni neholduje, ťažko pochopí, že jeden alebo dva kúsky v šperkovnici nikdy nestačia. :-)

 

A čo je v tomto roku hitom? Minimalistické šperky aj hodinky. A pre športových alebo technických nadšencov sú ideálnym darčekom inteligentné hodinky.

Spomeňte si, kedy ste si sami kúpili novú peňaženku? Používame ju každý deň, ale nevenujeme jej takú pozornosť ako napríklad... novému kabátu. Pritom nám ju denne pri platení okukuje niekoľko ľudí.

Ďalšie tipy na darčeky