Tipy pre zeny
Tipy pro mužov

Lámete si hlavu, čo jej urobí pod stromčekom najväčšiu radosť? Vybrať darček žene je pritom také jednoduché... Inšpirujte sa naším výberom tých najobľúbenejších kúskov, ktoré na Štedrý večer zaručenie vyčaria úsmev na jej tvári.

Bellissima

Domáci salón

Určite vám nemusíme hovoriť, že ženy sa rady rozmaznávajú a krásne veci skrátka milujú. Doprajte jej nejakú novú kozmetickú vychytávku, vďaka ktorej si bude môcť užiť zaslúženú chvíľku pre seba.

Smartwatch

Elegantné a napriek tomu inteligentné

Má rada prehľad o všetkých svojich športových aktivitách, ale zároveň je pre ňu dizajn na prvom mieste? Už nemusí robiť kompromisy. Štýlové športové hodinky, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako klasické, budú čerešničkou na každom jej outfite.

Dámske peňaženky

Aby sa jej peniažky nerozkotúľali

Je to kúsok, ktorý používame každý deň, ale napriek tomu so málokedy urobíme radosť novým. No a to je skvelá príležitosť na vianočný darček. Zvolíte obľúbenú červenú alebo nejakú neopozeranú farbu?

Vianoce sa blížia a stále neviete, čím ho potešiť? Aj keď sa môže zdať, že muži toľko neriešia, čo si pod stromčekom rozbalia, nie je to tak. Vybrali sme pre vás tipy na tie najlepšie darčeky, ktorými zaručene zožnete úspech.

Pánske parfumy

Vône, ktoré podčiarknu jeho šarm

Darujte mu jeho obľúbený parfum alebo rovno celú parfumovú súpravu. Ak ale neviete, ktorý je jeho obľúbený, stavte na svoj nos. Pretože tá správna vôňa vám ho bude pripomínať pokojne aj po celý deň. :-)

Pánske spodné prádlo

Mäkké darčeky nesmú chýbať

Možno nad nimi v detstve ohrňoval nos, ale teraz mu určite prídu vhod. Súprava značkových boxeriek alebo krabička vtipných ponožiek sa hodia, a to rovno počas celého roka. :-)

Sporttester

Pre športových nadšencov

Rád behá, počíta nachodené kilometre po vrcholkoch hôr alebo posilňuje? Športové náramky sú skrátka must have kúsok, ktorý by nemal na jeho zápästí chýbať. Ocenia ho nielen milovníci športu, ale aj muži, ktorí majú radi prehľad o svojich aktivitách.

Pánske peňaženky

Na jeho poklady

Štrngajúce drobné po vreckách alebo vypraná dvadsaťeurovka už budú minulosťou. Stačí mu len zaobstarať novú peňaženku. Náš tip: Pod stromčekom ho poteší kožená, ktorá bude na dlhú dobu jeho nerozlučným parťákom.