Viva Italia: Ako na taliansky šarm

V jednoduchosti je krása, toto heslo v móde platí a v tej talianskej dvojnásobne. Jednoduché nadčasové kúsky, za ktorých kvalitu si priplatíte. Môžete sa ale spoľahnúť, že vám vydržia niekoľko sezón a budete sa k ním stále vracať.

Pallazo – trendy široké nohavice s vysokým pásom.

 

Sukne alebo nohavice? Na prvý pohľad nerozoznateľné. Na ten druhý sú to veľmi pohodlné nohavice zaujímavého strihu, ktoré sedia vyššej postave. V kombinácii s podpätkami dokážu predĺžiť vaše nohy až do nebies. Červené akcenty dodávajú celému looku šťavu a klobúk jednoznačne outfit dotvára.

Talianska móda sa nebojí experimentov – outfit 2v1


Stačí malá zmena detailov, ako sú vlasy, kabelka a topánky na podpätku za tenisky so zvrškom v štýle ponožiek. Rázom je z elegantnej kombinácie rozverný outfit. Talianska móda sa totiž nebojí experimentov.

Čaro talianskych kabeliek

Šarm a elegancia k neprehliadnutiu – šaty podtrhujúce ženskosť


Šaty sú síce minimalistické, ale ich asymetrická dĺžka priláka nejedno zvedavé oko. Pozornosť očí na seba strháva aj kožená kabelka Carla Ferreri. Klapot čiernych lodičiek dodá nositeľke celého outfitu sebavedomie a sexappeal. Look stačí doladiť jemnými šperkami a hodinkami v zlatom prevedení.

Vône a farby Talianska

 

K talianskemu štýlu patria výrazne prenikavé vône, ktoré Talianky a Taliani vedia perfektne nosiť. Kombinácia štýlového outfitu a správne zvoleného parfumu je totiž základ. Stačí si len vybrať z nepreberného množstva talianskych vôní.

Ak ide o líčenie, Talianky to majú jednoduché. Ich prirodzená farba pokožky je každý deň pobozkaná slnkom. Preferujú klasické líčenie - riasenka, očné linky, ľahký make-up a rozjasňovač. Pre jemné alebo výrazné pery sa rozhodnú podľa momentálnej vášne.

 

V čom tkvie čaro pánskej talianskej módy?

 

Schopnosť oceniť detaily a kvalitné kúsky. Kožené topánky, tašky a šperky sú u Talianov na dennom poriadku. V ich šatníku nájdete jednoduché kúsky, ktoré k sebe perfektne ladia do posledného detailu. Ich štýl má nezameniteľný rukopis. :-)

Ak vás naša talianska inšpirácia zaujala, zdieľajte ju s priateľmi na sociálnych sieťach.