Už je to tu.

Vianoce sa nezadržateľne blížia, a tak sme si pre vás pripravili hneď niekoľko make-up lookov, ktoré tohtoročný Štedrý večer alebo Silvester ešte viac rozžiaria.

 

Ak sa potrebujete k štedrovečernej večeri pripraviť čo najrýchlejšie medzi varením vianočnej kapustnice a prestieraním stola, stavte na klasiku a jednoduchosť. Heslo znie: „Zvýraznite klady a potlačte nedostatky“. S produktmi značky Dermacol dosiahnete zjednotenú a prejasnenú pleť. Oči iba jemne vykontúrujte v záhybe oka a na viečko pridajte tieň s trochou shimmeru, aby váš pohľad získal tu správnu iskru.

 

Na pery naneste rúž, ktorému môžete dôverovať a vydrží aj riadnu porciu kapra so zemiakovým šalátom. Takouto voľbou je pre nás vždy 16 H Lip Colour od značky Dermacol.

 

Náš TIP: Očný tieň s trochou trblietok v prirodzenej farbe môžete bez obáv použiť aj ako rozjasňovač a naniesť ho tak na lícne kosti a ďalšie vystúpené časti vašej tváre.

Dámsky sveter VMLINA
Až -35%Výpredaj
Vero Moda
Dámsky sveter VMLINA
pozajtra u vás

Ak máte o kvapku viac času, vymeňte nude rúž za červenú klasiku a do vnútorného kútika oka naneste nepatrné množstvo zlatých trblietok. Tieto dva jednoduché kroky pozdvihnú váš vianočný make-up na ďalší level a nezaberú ani toľko času. :-)

 

Nech už bude silvestrovský večer vyzerať akokoľvek, vždy sa môžeme pekne nahodiť (aj keby to bolo hoci len na gauč k televízii). Noc, keď sa lúčime so starým rokom a vítame ten nový, je vždy plná svetiel. Inšpirujte sa svetielkujúcou prskavkou alebo farebným ohňostrojom. Očné viečka môžete zahaliť do závoja trblietok. A ak sa odvážite, skúste trblietky naniesť aj na vršky lícnych kostí. Z predného pohľadu budú takmer neviditeľné, ale keď na ne dopadne svetlo, oslnia ako máločo.

 

Ako čerešničku na torte môžete váš make-up zakončiť párom umelých mihalníc. Značka Kiss má najrôznejšie modely – od tých najprirodzenejších po tie najdramatickejšie, takže si vyberie naozaj každý.

Dekorativní kozmetika