Na Vianoce sa obdarovaní delia na dve skupiny. Tí, čo mäkké darčeky jednoducho zbožňujú a potom tí, čo ich nemajú príliš v láske. Možno si pri spomienke na mäkké darčeky spomeniete na ten hnedý kúsavý sveter, vďaka ktorému vám naskakujú osýpky, len čo si na neho spomeniete. Alebo na tie pletené ponožky od babičky, ktoré ste nechceli nosiť ani na spanie. Do akej skupiny sa radíte vy? :-)

 

 

 

Mäkké darčeky už dávno nie sú na black listu. A ak vás niekto neoklame krabicou, máte jeden darček z polovičky odhalený.

Ak sa trafíte do farby, veľkosti alebo obľúbenej značky, úspech u vašich blízkych je pod stromčekom zaručený. A že neviete, aká je tá správna veľkosť či farba? Preskúmajte ich šatňu a nemôžete šliapnuť vedľa;-)

 

 

 

 

Hodinky či nový šperk, to by chcel každý dostať. S malou krabičkou a trblietavým párom náušníc, náramkom či náhrdelníkom, u nej rozhodne zabodujete. Muža zase bez pochyby potešíte hodinkami. Elegantné k obleku, športové na voľný čas a módne na bežné nosenie. No a či tieto kúsky u vás boli hitom predchádzajúcich Vianoc, tento rok ich môžete prekvapiť krásnou šperkovnicou alebo boxom na hodinky. Všetky poklady budú mať svoje miesto a nikde sa im nezakotúľajú.

 

Na novú peňaženku alebo kabelku je vždy ten správny čas. Potrebujete ju každý deň a ideálne každý deň inú. A akú zvoliť farbu? Skúste červenú. Je dokázané, že červená farba pri výbere peňaženky vyhráva na plnej čiare. Ako to? O červených peňaženkách sa hovorí, že k sebe priťahujú peniaze. A to za skúšku rozhodne stojí :-)

 

 

Obyčajné "sprcháče" sú tak trochu nuda a navyše sa nebalia zrovna pohodlne;-) A preto prekvapte svojich blízkych radšej darčekovou sadou obľúbenej kozmetiky, ktorá ich bude tešiť ešte dlho po Vianociach.

parfumy, o ktorých ženy snívajú, ale samy od seba si ich nekúpia. A Vianoce sú ideálna príležitosť prekvapiť ju darčekom, po ktorom už dlho túži. Nemusíte trocháriť len s parfumom, vyberte jej celú sadu za skvelú cenu, ktorá je doplnená sprchovým gélom alebo telovým mliekom a miniatúrou, ktorú môže mať stále pri sebe.

No a vonné sviečky? Tie milujú snáď všetky ženy.

 

 

Inšpirujte vianočnými darčekmi aj svojich priateľov a zdieľajte s nimi náš súboj darčekov.