Ladíte svoje letné outfity, ale stále to nie je ono? Čo tak si urobiť radosť a siahnuť po nových topánkach? Či už radšej stavíte na štýl a eleganciu, alebo skôr uprednostňujete pohodlie, v našej inšpirácii nájdete množstvo tipov na topánky, ktoré vám zaručia oboje.

 

 

 

Sandáliky sú na leto jasnou voľbou. Hodia sa k športovejším outfitom, ale aj k sukniam a šatám. V spojení s podpätkami naviac krásne podčiarkujú ženskosť. Nie ste si však chôdzou na podpätkoch istá? Nevadí. Vyberať si môžete nielen zo širokej škály farieb a vzorov, ale aj z bohatej ponuky druhov a veľkostí podpätkov.

 

Ak však vyžadujete ešte väčšiu slobodu a podpätky vytiahnete len v naozaj nutných prípadoch, potom pre vás budú skvelou alternatívou šľapky. Vďaka rýchlemu obúvaniu sa budete cítiť pohodlne a v lete vám nič nezabráni kedykoľvek skočiť do vody. :)

 

 

 

Toto leto síce asi nestrávime na plážach, ale aj tak by bola škoda opomenúť žabky. Ak sú pre vás pohodlné, neváhajte sa rozhodnúť práve pre ne. Už dávno totiž nemajú len podobu gumových topánok. Medzi klasikou nájdete aj ich neobyčajné dizajnové varianty.

 

Zaujala vás naša inšpirácia o letnej obuvi? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi. :-)