V jednoduchosti je krása.

Tento strieborno-šedý outfit uchváti všetkých, ktorí majú radi to, čo sa blyští. Ak zvolíte šaty pohodlného strihu a k tomu črievičky, ktoré vám padnú ako uliate, dosť možno zažijete nezabudnuteľnú akciu, na ktorej vydržíte až do rána.

 

Látka pretkávaná striebornými nitkami nahradí všetky výrazné šperky a doplnky. Preto si vystačíte s jemnou retiazkou, peckovými náušnicami a elegantnými hodinkami. Každý z vašich pokladov ukryte do listovej kabelky, ktoré ladia s topánkami a môžete vyraziť.

 

 

Farby stranou. V čiernych flitrovaných šatách by ste bezpochyby boli hviezdou večera aj na povestnej párty Veľkého Gatsbyho. Čierny elegantný kabát s kožušinovým golierom dodá už cestou celému outfitu šmrc a navyše krásne zahreje. Lodičky aj listová kabelka v čiernej farbe sú samozrejmosťou. Zabúdať by ste nemali ani na líčenie. Výrazné je vítané. Dymové tiene, výrazné riasy a zemitý rúž sú skvelou kombináciou.

 

 

 

Na bežné nosenie si na extravagantnejšie vzory možno netrúfnete, ale inokedy sa tak trochu odviazať a vziať si nejaký výraznejší kúsok? Večierok či ples sú skvelou príležitosťou. Leopardí vzor je sám o sebe dosť výrazný, a tak sa môže zdať, že sa k nemu len tak niečo nehodí. Vaše rozhodovanie bude aspoň o niečo jednoduchšie :-) Čierne doplnky a zlaté šperky sú zásahom do čierneho ;-)

 

 

 

 

Páčila sa vám naša inšpirácia? Zdieľajte ju so svojimi kamarátkami, nech aj ony sú tento rok hviezdami plesu :-)