Tak ako na jar rozkvitá príroda, rozkvitá aj náš šatník. Nepatrí vzorované oblečenie zrovna k vašim naj? I pre vás máme tip, vďaka ktorému môžu kvietky oživiť váš outfit. Stavte na jednoduché oblečenie a doplňte ho kvietkovanou kabelkou.

Peňaženka sa väčšinu času schováva v našich kabelkách, takže nie je potrebné mať ju zladenú s outfitom. Možno vám tá vaša robí spoločnosť už nejaký ten piatok a je to na nej pekne poznať. Urobte si radosť a potešte sa novým kúskom na všetky svoje nevyhnutnosti.


Jar priam láka k tomu, aby ste si dopriali zaslúženú starostlivosť. Ak vám váš obľúbený parfum príde už trochu silný, vyskúšajte telový závoj od značky Victoria's Secret, ktorý vašu pokožku príjemne prevonia.

 

A teraz niečo pre milovníkov kozmetiky. Kórejská kozmetika patrí medzi vysoko kvalitnú a uznávanú v beauty svete. Aj u nás môžete vyskúšať napríklad plátenné masky od značky Holika Holika, vďaka ktorým si užijete príjemnú štvrť hodinku relaxu.

 

Hodinky s kvietkovaným ciferníkom sú už takmer stálicou jarných doplnkov. Dovoľte kvetinám obopnúť vaše zápästie a nechajte si zlepšovať náladu s každým pohľadom na ne. Drobné veselé kvietky nájdete u značiek Emily Westwood, Naf Naf alebo Olivia Burton.

 

Ale čo šperky? Pohrajte sa s písmenkami a vykúzlite z náušníc tajný odkaz, alebo zvoľte iniciály tých, na ktorých vám záleží.

 

 

Rezané kvety sú krásnym doplnkom, ktorý oživí a prevonia naše domovy. Nie vždy ale máte čerstvé kvetiny poruke. Napriek tomu máme tip, ako sa o sviežu vôňu kvitnúcich kvetov neochudobniť.

 

S parfumovanými sviečkami od značky Yankee Candle alebo Woodwick sa môžete obklopiť kvetmi kamélie alebo čerstvo narezanými ružami po celý rok. Aróma difúzory sú zase skvelou alternatívou tam, kde by ste radi mali vôňu stále. Hneď po príchode vás môže v predsieni uvítať magnólia, v kúpeľni zase frézia alebo anglická ruža.