Jeseň nemusí byť vždy obdobie ponurého počasia a zlej nálady. S novým radom Goodbye Stress od značky Kneipp sa budete po sprche či kúpeli cítiť doslova skvelo.

Tyrkysovomodrá farba a zmyselná vôňa vodnej mäty s rozmarínom premení vašu náladu na pozitívnu energiu. Sľubujeme vám, že už ráno sa budete tešiť na večerný kúpeľ. A čo rozhodne musíte vyskúšať ako prví? Sprchovú penu, ktorá bude doslova pohladením pre vašu pokožku. Keď ju raz vyskúšate, už ťažko sa vám bude vracať ku klasickým sprchovým gélom alebo mydlám :-) A olej do kúpeľa? S ním si užijete relaxačný kúpeľ všetkými zmyslami.

Chcete si užiť bylinky doslova plnými dúškami? Harmanček, materinu dúšku, žihľavu alebo medovku už si najskôr nasušiť nestihnete... Ale nebojte sa, aj u nás nájdete bylinkové čaje od českej značky Leros. Na zbieranie šípok je teraz ten správny čas. Až vyrazíte na prechádzku, môžete si pár bobuliek, ktoré sú plné vitamínu C, natrhať, alebo si kúpiť už rovno šípky sušené.

A ak by ste chceli svoje bylinkové znalosti rozšíriť a pripraviť sa na novú sezónu, dlhé prepršané večery môžete stráviť napríklad s knižkami od bylinkovej kúzelníčky Dity Oškerovej. Alebo sa inšpirujte v bylinkári nášho sesterského e-shopu Prezdravie.sk.

Prírodná kozmetika