Plážový outfit od hlavy až po päty

Jún je za dverami a väčšina z nás sa už vidí pri mori alebo aspoň na kúpalisku. Či už sa chystáte na plavbu okolo chorvátskeho pobrežia alebo na Lipno, jedna vec bude určite potrebná. Áno, máme na mysli plavky :-) Určite na vás hlboko v skrini čakajú tie z minulého roku, ale vy zrazu zisťujete, že vlastne po tej minulej dovolenke už nie sú, čo to bývalo... Takže nastal čas hľadať nové. A aké?

Pokiaľ ste radi stredobodom pozornosti, poobhliadnite sa medzi high fashion brands. Tieto značky tento rok vsadili na lemy s nápismi, logami značiek a nevšednými detailami. Kto hovorí, že podprsenka musí mať 2 ramienka? Stačí predsa jedno, masívne, ktoré vedie od stredu krížom cez krk. Nebojíte sa na seba strhnúť trocha pozornosti? Môžete tento rok vsadiť na čisté biele plavky s červenomodrým lemom. A k nim? Trebárs klobúčik, ktorý k nim padne ako uliaty. Potom už len vybrať vhodný náramok, slnečné okuliare a ste hviezdou pláže :-)

Plavky podľa posledných trendov

 

Naposledy ste ich možno mala na sebe ako malé dievčatko a teraz opäť prichádza na scénu v celej svojej kráse. Reč je o jednodielnych plavkách. Už od minulého roku so svetom niesol tento trend a evidentne nie je na ústupe, naopak.

Prečo jednodielne? Pretože zvýraznia vaše prednosti a zároveň zakryjú niektoré nedostatky. Na rozdiel od bikín dávajú priestor fantázii a vy budete na opačné pohlavie pôsobiť ako magnet. A do tretice - designéri sa na nich skutočne vyšantili, takže môžete vyberať z neskutočného množstva strihov a farieb. Chcela by ste hlboký výstrih? Alebo plavky až ku krku? Voľný chrbát? S jedným ramienkom uprostred alebo guľatým priestrihom?

PS: Aj odborníci radia myslieť v teple na pokrývku hlavy. Takže určite nezabudnite na veľký slameňák :-)

Klasika nikdy neomrzí


Ale už končíme s experimentami. Niekedy je totiž najlepším riešením siahnuť po klasike – jednofarebné bikiny sú bezpochyby evergreenom každého leta. Potom už si stačí vybrať, či chcete na zaväzovanie alebo klasické, s nápisom alebo bez.

A čo páni? Možno si poviete, že tým nezostáva moc možností. Ale to nie je až tak úplne pravda. Vyberať môžu z niekoľkých dĺžok, s vreckami alebo jednoduché...., A hlavne môžu plavky skúsiť vyladiť i so zvyškom svojej plážovej výbavy. Vybrať si batoh s rovnakým designom ako okuliare a šľapky, zamerať sa na kontrastné tielko a kvalitné vodeodolné hodinky.

Yes I Am - EDP
-27%
Cacharel
Yes I Am - EDP
pozajtra u vás


Tak už viete, v akých plavkách budete tento rok chytať bronz, upíjať váš obľúbený letný koktejl alebo hrať beach volejbal?

Dajte i svojim priateľom tip na letné outfity k vode, zdieľajte našu letnú plavkovú inšpiráciu :-)