Dvojdielne, jednodielne, kraťasy alebo klasika? O čom len môže byť pred letom reč, no predsa o výbere tých pravých plaviek. Namiešali sme pre vás plavkových koktejl, z ktorého si zaručene vyberie každé vaše ja.

 

A na čo stavili prémiové brandy? Trendy je opäť štýl výrazných lemov, nepriehľadnuteľného brandu a rafinovaných priestrihov. Verte, že tieto farebne jednoduché nadčasové kúsky vám v šatníku vydržia niekoľko sezón. A vy si k ním zakúpite ešte niečo na spestrenie. Nebudeme si predsa nič nahovárať, jedny plavky sú na letnú sezónu málo. :-)

 

K lete patrí pestrosť a farby... Etno vzory, exotika či farebné pruhy, to všetko je povolené. Stačí si len vybrať, v čom sa budete cítiť sami sebou. Nás tento rok zaujala, a dúfame že aj vás zaujme, kolekcia plaviek ROXY. A čím? Rôznorodou kombinovateľnosťou strihov a vzorov. Rozhodne si každá z vás vyberie ten správny strih lichotiaci vašej postave. A ak nie sú dvojdielne plavky váš favorit, môžete staviť na jednodielne.

 

 

Dokonalé sú aj doplnky, ktoré ľahko zladíte s plavkami. Či už sú to žabky, plážová taška alebo príjemné šaty. Ak ide o hodinky a šperky, zvážte, či sú na pobyt pri vode dosť odolné. :-) U hodiniek dbajte na vodotesnosť a u šperkov na kvalitu materiálu. Nie každý si totiž poradí s chlórom či slanou vodou.

Taška či batoh sú k vode dôležitým vybavením. A čo sa v nich obvykle ukrýva? Osuška, nejaká tá kozmetika, fľaša na pitie a niečo na čítanie či počúvanie. K ďalšiemu vybaveniu k vode zaručene patria pohodlné papuče a ako módny a praktický doplnok, rôzne pokrievky hlavy, bez ktorých sa na slniečku nezaobídete.

Už teraz by sme si mali dávať pozor na zradné slnečné lúče a venovať výberu slnečnej kozmetiky zvýšenú pozornosť. Nieto ešte v lete, kedy je naša pleť vystavená slnečným paprskom. Rozhodne sa vyplatí investovať do kvalitných produktov, ktoré vašu pokožku za každých okolností ochránia. A nemyslite si, ošetrovanie po opaľovaní je rovnako dôležité ako to pred. Dokáže pokožku ukľudniť, hydratovať a mnohokrát predĺžiť výdrž opálenia. :-)

 

A čo sa týka parfumov, v lete to bude chcieť siahnuť po ľahších, ale za to sviežich vôňach. Nám padli do oka parfumy Davidoff Cool Water Pacific Summer, Calvin Klein CK One Summer a Jil Sander Sun. S ich výdržou budete za parných letných dní spokojní.

Zaujala vás naša plavková inšpirácia? Ak áno, zdieľajte ju na sociálnych sieťach.