Dámy nám tentokrát prepáčia, že tento špeciál je zameraný na mužov. :-) Pretože s aktuálnym mesiacom prichádza tá najvhodnejšia doba.

 

November, alebo Movember, je mesiacom bujnej brady a fúzov. V zhone každodenných starostí možno zabúdame, čo je predsa len najdôležitejšie – zdravie a starostlivosť o samých seba. Úprava zovňajšku, vlasov, brady alebo len nosenie pekného a voňavého oblečenia patrí ku každodenným samozrejmostiam.

Mohlo by sa zdať, že pestovať si jeden mesiac v roku fúzy alebo bradu je len módnym výstrelkom, ale prvotná myšlienka je omnoho hlbšia. Každý, kto sa zapojí do #movember, podporí toto hnutie, ktoré sa zaoberá prevenciou duševného zdravia a pánskych ochorení.

 

Navyše k outfitom, ktoré sme pre vás tentokrát vybrali, sa brada dokonale hodí, čo poviete? :-)

Mohlo by sa zdať, že s týmto outfitom zabodujete na vidieku, ale tento štýl inšpirovaný hipstermi a lumbersexuálmi je trendový aj v mestách :-) Flanelová košeľa, roztrhané džínsy a topánky v štýle traktoriek sú na jeseň ako stvorené. Džínsovú bundu môžete vymeniť pokojne za klasický čierny „krivák", ktorý určite nájdete aj vo svojom šatníku.

 

Je pre vás kockovaná flanelka už príliš a dávate radšej prednosť tmavým farbám? V druhom outfite si prídete na svoje. Trošku tej výstrednosti neuškodí, preto je farebná čiapka skvelou voľbou.

 

Idete do toho? Tak to nezabudnite na správnu starostlivosť, aby bola vaša brada vyživená, hladká a hlavne voňavá.

Inšpiráciou vám môže byť napríklad anglická značka Bulldog alebo talianske Proraso, ktoré sú plné prírodných ingrediencií. Na starostlivosť o vlasy, ale aj bradu, môžete vyskúšať aj American Crew, s ktorou sa stretnete i v kaderníckych salónoch.

Starostlivosť a výživu by sme mali, ale čo následná úprava? Zastrihávač vlasov a brady Ducati by Imetec zvládne prvotriedny strih pre udržanie dokonalého vzhľadu.

 

Náš tip: Barber kozmetikou alebo novým zastrihávačom potešíte na Vianoce aj mužov vo vašom okolí :)

 

Máte v duši elegána? Alebo len striktný dress code v práci? Možno nám neuveríte, že aj v takomto outfite sa môžete cítiť celý deň pohodlne. Prinášame vám totiž tip na skvelé nohavice v štýle chinos, ktoré sú voľným okom na nerozoznanie od tých klasických. Tie od značky ONLY&SONS sú vyrobené z pohodlného pružného materiálu, ktorý vám bude pripomínať tepláky, ale vďaka strihu tak ani zďaleka nevyzerajú. Tak čo, vyskúšate ich? :)