Čas pre dobíjanie

Moderný životný štýl nás nutí neustále zrýchľovať. Je čím ďalej ťažšie nájsť si čas pre seba. Spomaliť, nadýchnuť sa a doplniť fyzickú a emocionálnu energiu.

 

Čím ďalej viac žien preto vyhľadáva čo najjednoduchšiu a najúčinejšiu starostlivosť o svoj zovňajšok. V úprave a stylingu vlasov dámy iste ocenia novú sériu vlasovej starostlivosti INVIGO, s ktorou práve prichádza značka Wella Professional.

Povzbudzujúce zloženie, ktoré obsahuje z veľkej časti prírodné látky, je šetrné a zároveň veľmi účinné. Pri pravidelnom používaní vám ušetrí drahocenné minúty, ktoré by ste inak trávili napríklad v kaderníctve alebo inom salóne.

Produkty zo série Wella Professional nielen že skvele fungujú, zamilujete si ich iste aj pre ich úžasnú vôňu.

 

 

Unikátna technológia INVIGO-Blends™

Unikátna technológia INVIGO je vyvážená kombinácia 3 komponentov:

  • IN (inside blends) - nové ingrediencie
  • VI (vitamins) - zloženie plné vitamínov a prírodných látok
  • GO (on the go) - expresné účinky, ktorých prejavy pocítite hneď

 

Poďte sa s nami pozrieť na novú radu Wella Professionals.

Brilliance-Blend™ je silná kombinácia nových prísad k udržaniu farbív vo vlasovej kulikule a napomáha k ochrane farbených vlasov. Obsahuje molekuly, ktoré zakukľujú meď. Histidín a vitamín E napomáhajú kontrole oxidačného procesu po farbení a ochránia farbu (antioxidačný štít). Vápenný kaviár je známy tým, že obsahuje antioxidanty a vitamíny. Parfumované kontrastné vône s osviežujúcim citrusovým koktejlom a drevitým, mäkkým podtónom.
 


Nutri-Enrich-Blend™ vyživuje a vyhladzuje poškodené alebo suché vlasy na plnú vitalitu. Kyselina olejová a Panthenol poskytujú hydratáciu a výživu vlasov, zatiaľ čo vitamín E chráni vlasy pred ďalším zaťažením (komplex Nutri-Enrich). Plody Goji sú známe pre vysoký obsah vitamínov, minerálov a peptídov. Parfumované elegantným cyprišovým charakterom oživeným osviežujúcim ovocím.


Volume Boost-Blend™ sa stará o vlasy pomocou bezzáťazového zloženia a zanecháva vlasy plné a vyživené. Ľahká receptúra pre ovládateľnosť a lesk bez zaťaženia aj jemných vlasov. Parfumované krehkými bielymi kvetmi a zmyselným základom santalového dreva a pižma.
 

Zaujali vás novinky Wella Invigo? Zdieľajte Inšpiráciu so svojimi priateľmi.