Topky roku 2019


Obzrite sa s nami za tými najobľúbenejšími kúskami zo sveta parfémov, kozmetiky, módy, šperkov aj hodiniek za rok 2019. Bol naozaj štýlový, čo poviete? :-)

 

Privoňajte k vôňam, ktoré vládli roku 2019. Kvetinovo-ovocná La vie est belle od Lancome, zmyselná Armani Sì alebo cyprusovo-ovocná Chloé Nomade. To sú jedny z najobľúbenejších dámskych vôní roku 2019. A nie je divu, voňajú božsky. Možno ste aj vy našli škatuľku s voňavým flakónom pod stromčekom. Z pánskych vôní vedie jedinečný Boss The Scent, Acqua Di Gio s tónmi morskej vody a slnečného tepla alebo vôňa plná paradoxov Dior Fahrenheit.

 

 

Zabúdať by sme nemali ani na tých najobľúbenejších kozmetických pomocníkov. Ikonický multifunkčný olej od značky Nuxe je priamo pohladením pre vašu pokožku.

Hľadáte dlhotrvajúci make-up, ktorý bude vaším skvelým parťákom po celý deň? Zoznámte sa, Double Wear od značky Estée Lauder, ktorý si obľúbili tisíce žien po celom svete. Kozmetické priečky nepatria len ženám.

Tými najlepšími kúskami z pánskej kozmetiky bola jednoznačne Barber kozmetika - prípravky na fúzy a vlasy, ktoré sú obľúbené nielen u všetkých fúzatých gentlemenov.

Prinášame vám len malú ochutnávku módnych stálic z fashion sveta. Aspoň jeden pár nadčasových Converse, ktoré sa hodia k džínsom alebo sukni by nemal chýbať v žiadnej šatni.

A kvalitná kožená peňaženka? Tá sa hodí vždy.

Chcete ešte viac inšpirácie? Na vlastné oči sa môžete presvedčiť na stránkach tých najpredávanejších kúskov :-)

Podeľte sa so svojimi priateľmi o tie najobľúbenejšie kúsky roku 2019 :-)