Poznáte to. Hon za ideálnou kabelkou, ktorá je takmer bezodná, sa môže zdať ako beh na dlhú trať. My ich pre vás máme hneď niekoľko. A to takých, do ktorých sa pohodlne zmestia všetky vaše nevyhnutnosti. Od krému na ruky, cez zložku s dokumentmi až po krabičku s obedom.

 

Ktorá bude tá vaša?

 

 

Čoskoro nás isto zase čaká obdobie, kedy budeme môcť vynosiť tie krásne nové šaty, ktoré sme si zaobstarali. Ak sa chystáte na slávnostnejšiu udalosť ako napríklad svadby, klasické kabelky sú pasé. Stavte preto na elegantnú listovú kabelku, ktorú budete môcť využiť aj v plesovej sezóne.

 

Na malé poklady

 

 

Čo vy a batôžky? Už dávno neplatí, že batohy patria len k športovej výbave do prírody. Tie módne sú nielen štýlové, ale hlavne praktické. Vojde sa do nich všetko, čo potrebujete a môžete si ich vziať do mesta, do práce i na výlet za pamiatkami. Rozhodovanie ale nebude ľahké, pretože tých farieb a dizajnov je toľko, že nebudete vedieť, ktorým sa nechať očariť skôr :-)

 

 

 

Páni a batohy sú už od študentských rokov nerozlučná dvojka. Ale oproti dobám už možno značne vzdialeným je dnešná ponuka naozaj široká. Môžete tak vyberať od tých športových až po elegantnejšie, ktoré sa hodia na bežné nosenie. Okrem toho, že do nich schováte všetky poklady dennej potreby, tak sa do väčšiny z nich pohodlne zmestí aj notebook.

 

Igelitky ako súčasť pánskych outfitov sú už snáď minulosťou. Pánske brašny sú navyše skvelým tipom na darček nielen pre vášho milého, ale možno tak trochu aj pre vás. Určite to tiež poznáte, vyrážate do mesta a do vašej už tak plnej kabelky sa ešte musia zmestiť kľúče a peňaženka vašej drahej polovičky ;-)

 

Páčila sa vám naša kabelková inšpirácia? Podeľte sa o ňu s priateľmi :-)