Leto na vidieku s kovbojom po boku

Ako vyzerá podľa vás ideálne leto? Možno sa už vidíte na pláži alebo v niektorých z európskych veľkomiest, ale určite budete súhlasiť, že vidiek, príroda a hory k prázdninovým výletom tiež neodmyslieteľne patria. Len si predstavte tu pohodu... Slniečko svieti, fúka príjemný horský vánok, všade naokolo sú zelené lúky a lesy a vy sa práve so svojou drahou polovičkou chystáte na prechádzku na koňoch. To znie ako parádny relax, čo myslíte?

I my sme sa nechali zlákať "volanie divočiny", zahodili podpätky a sukne, nasadili si klobúky a pohodlné nohavice a hurá za dobrodružstvom. Tiež máte chuť na trochu tej vidieckej romantiky?

Elegantný trojitý prsteň z ocele
Troli
Elegantný trojitý prsteň z ocele
do 16.8. u vás
CK One Summer 2018 – EDT
-25 %
Calvin Klein
CK One Summer 2018 – EDT
do 16.8. u vás
Kotníkové tenisky Chuck Taylor All Star
Až -20 %Výpredaj
Converse
Kotníkové tenisky Chuck Taylor All Star
do 16.8. u vás
Strieborné kôstky 431 001 00431 04
Brilio Silver
Strieborné kôstky 431 001 00431 04
do 16.8. u vás
Titanový náhrdelník 08015-01
Boccia Titanium
Titanový náhrdelník 08015-01
do 23.8. u vás

Premena v typickú americkú cowgirl

 

Ako byť v prírode i na statku chic? Tým základným kameňom je nestárnúci materiál, ktorý si v 19. storočí zamilovali ľudia na druhej strane Atlantiku - áno, reč je o denime. S čím sa dá dobre kombinovať? Nelámte si nad tým dlho hlavu, double denim bude vždy správna odpoveď :-) Keď si k džínam vezmete džínovú košeľu alebo bundičku, chybu určite neurobíte, modrá je proste dobrá. A naviac "denim na druhú" dáva priestor pre hru s doplnkami...

Pokiaľ nemáte po ruke slamák, bez ktorého správna cowgirl väčšinu času nedá ani ranu, uviažte si do vlasov trebárs látkovú čelenku. Šátok so zaujímavým vzorom dodá vašemu modelu ten správny šmrnc a vy už ani nemusíte premýšľať nad účesom. A pokiaľ si budete náhodou viac než cowgirl pripadať ako pin-upka, uviažte si ho okolo krku alebo na zápästie :-) A čo ešte? Pod košeľu biele tričko, na nohy pohodlné tenisky, na oči slnečné okuliare a môžete vyraziť na prechádzku.

Summer Festival Woman - EDT
Mexx
Summer Festival Woman - EDT
momentálne nedostupné
Šatka
s kódom -20 %
Art of Polo
Šatka
do 16.8. u vás
Flamingo T094.210.16.051.00
Tissot
Flamingo T094.210.16.051.00
do 23.8. u vás

Vedieť sa štýlovo vyhupnúť do sedla

 

Ako si predstavujete typického cowboya? Na svet sa pozerá s konského chrbta a v rukách pevne drží opraty. Na sebe má károvanú košeľu ledabolo zastrčenú do nohavíc a spod košeľe vykukuje biele tričko, ktoré kontrastuje s tmavými nohavicami. Poznáte ho skrátka podľa pohodlného oblečenia, v ktorom môže cválať horskými lúkami i len tak ľahnúť do trávy.

Čo vás na ňom zaujme na druhý pohľad? Samozrejme kožené doplnky. A akú inú farbu zvoliť na výlet do prírody, než hnedú. Základ samozrejme tvoria kvalitné topánky a nápadný opasok. Fajnšmekrom doporučujeme obopnúť jedno zápästie hnedým náramkom a to druhé trebárs hodinkami s koženým remienkom.

Western v modernom podaní

Tričko je vám bližšie než košeľa? Tak siahnite trebárs po jednoduchom bielom tričku. Klasika totiž nikdy neomrzí a vy sa môžete pohrať s kovbojskými doplnkami. Aké máte na mysli? Predsa typický kovbojský klobúk a šatku uviazanú okolo kruku. Svoje obľúbené džíny dopňte opaskom s masívnou sponou, na ruku pripnite náramok a nezabudnite, že doplnky by mali byť ideálne zladené v jednej farbe.

Image "drsného kovboja zo Západu" môžete skúsiť narušiť modernými hodinkami. Musíte predsa vedieť, koľko času vám zostáva do zotmenia na bezpečný návrat :-) A kedy sa predsa len nepodarilo doraziť do tmy domov, doporučujeme mať po ruke benzínový zapaľovač, na ktorý sa môžete spoľahnúť. V horách i letné noci bývajú chladnejšie a založiť táborák s kameňmi pre väčšinu dnešných mužov už predsa len nie je úplná hračka :-)

Summer Festival Man - EDT
-13 %
Mexx
Summer Festival Man - EDT
do 16.8. u vás
Šatka
Bestsellers kódom -20 %
Art of Polo
Šatka
do 16.8. u vás

Páči sa vám naša kovbojský letná móda? Inšpirujte svojich priateľov. Zdieľajte náš článok na sociálnych sieťach.