Pre mnohých z nás sa cestovateľské prázdninové plány zmenili, a tak sme sa rozhodli nevzdať sa dovolenkových outfitov, ale ukázať vám ich v pražských zákutiach, v ktorých sa myšlienkami aspoň na chvíľku môžeme preniesť do talianskeho Ríma, New Yorku alebo romantického Paríža.

 

Hľadáte štýlový, ale napriek tomu pohodlný outfit na potulky centrom mesta? Skúste culotte nohavice, ktoré vďaka svojmu strihu zvýraznia pás a ukryjú prípadné nedokonalosti. A čo k nim? Aj tu platí, že v jednoduchosti je krása. Jednoduché tielko so špagetovými ramienkami, minimalistické šperky a háčkovaná kabelka. Potom už zostáva len si rozmyslieť, či vyrazíte po svojich alebo možno na skútri, pretože tento outfit zvládne oboje :-)

 

Patríte medzi milovníčky street módy a bez Vansiek sa nezaobídete ani v lete? Doplňte ich šortkami v štýle biker shorts a basic tričkom. A keby dni neboli práve plné slnka, stačí si obliecť mikču v predĺženom strihu, ktorá poslúži aj ako šaty.

Ak vo vašom vnútri drieme duša romantičky, bude tento outfit pre vás ako stvorený. Volánikové šaty s rozkošnými bodkami a ružové sandáliky s jemnými kvietkami nedbalo doplní koženková bunda. A nech už budete kdekoľvek, aspoň na chvíľu sa môžete zasnívať a preniesť sa do zamilovaného Paríža.

Páčil sa vám tento lookbook? Načerpajte inšpiráciu a zdieľajte ju so svojimi priateľmi.