Vo svete módy nájdeme kúsky, ktoré sa nosia už roky. Možno si aj vy spomeniete na rozkošné slamené klobúky, ktoré sa nosili už v čiernobielych filmoch pre pamätníkov. Slamenáky sú skrátka doplnkom pre dámy aj pre pánov, ktoré ani v ďalšej sezóne nevyjdú z módy.

 

Ďalším skvelým doplnkom, ktorý bude čerešničkou na vašich outfitoch, sú slnečné okuliare. Spoločne sme ich už vyberali v predchádzajúcej inšpirácii. Ak ešte váhate, aký ich tvar sa najlepšie hodí k typu vašej tváre, nazrite tam/strong>/a> ;-)

Skombinovať klobúky s outfitmi je celkom jednoduché. Nechajte vyniknúť ich šarm a krásu a doplňte ich radšej jednoduchším oblečením. Potom už bude len na vás, či siahnete po klobúku v štýle panama, elegantnom na slnko alebo len po slamenom šilte :-)

 

A ako sa vyznať vo svete klobúkov? Panama klobúky majú svetlejšiu prírodnú farbu a sú doplnené čiernou alebo farebnou stuhou. Elegantné klobúky so širokou strechou sú ako stvorené na ochranu pred slnkom a navyše sa v nich budete cítiť ako hollywoodska hviezda ;-) No a slamené šiltovky? Tak to je za nás objav tohto roka.

Dámske sandále
-40%Výpredaj
Tamaris
Dámske sandále
do 22.9. u vás
Letný klobúk
-20%Výpredaj
Art of Polo
Letný klobúk
do 22.9. u vás

Chcete sa podeliť o naše čaro klobúkov? Zdieľajte inšpiráciu s priateľmi.