JUSTBAG nie je len kabelka. Pod touto značkou nájdete aj nadčasové batôžteky, ktoré si veľmi rýchlo obľúbite. Čierna crossbody alebo modrý batôžtek dobre ladia k rebelskému outfitu. Jeho výrazným prvkom sú mimo JUSTBAG príjemné nohavice s lampasom v kombinácií s teniskami. Ak chcete byť in, skúste ako doplnok náhrdelník so strapcom a typickým otáznikom od Guess. A váš krok do školy či do práce bude určite istejší s vtipnými ponožkami a teniskami New Balance. :-)

 

JUSTBAG to vie aj v jemných tónoch, ktoré skvele dopĺňajú aj farebnejšie outfity. Váhate, či kabelku alebo batôžtek? To už necháme na vás, pretože JUSTBAG sa perfektne hodí ku každému looku. :-) Napríklad k pruhovanej sukni v lady dĺžke v kombinácií s čiernou džínovou bundičkou a farebnou blúzkou.

Čiernu business klasiku má doma snáď každá žena. Má mnoho výhod a môžete ju vziať skrátka ku všetkému. Buďte ale trošku originálni a zažiarte s guľatou JUSTBAG. Skvele doplní váš business look, alebo oživí party outfit. Je to na prvý pohľad zaujímavý kúsok, do ktorého sa pohodlne zmestí aj váš obľúbený parfum. A čo hovoríte na nohavice širokého strihu a skrátenej dĺžky? Za nás sú v kombinácií s jednoduchým tričkom kúskom, ktorý nesmie chýbať vo vašom jarnom šatníku.

Zaujala vás nová kabelková inšpirácia? Ak áno, zdieľajte ju so svojimi kamarátkami.