JustBag – kabelka pre modernú ženu

Malá, veľká, do práce či na cesty. O čom je reč? No predsa o kabelke. Dámy, priznajte sa, koľko ich ukrýva vaša skriňa? Každá z nás hľadá tú pravú... JustBag je mladou značkou kabeliek a módnych doplnkov. Každý jej kúsok je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám modernej ženy. Osloví vás hlavne svojim jednoduchým designom a neutrálnou farebnosťou. Vďaka tomu sa hodí takmer ku každému outfitu, či už sa chystáte do práce alebo za zábavou.

Asi sa zhodneme na tom, že čierna kabelka patrí k základným kúskom dámskeho šatníka a bude vždy v móde. Dodá vašemu outfitu nádych luxusu a skvele sa kombinuje s farebne či vzorovo výraznejším oblečením. Pokiaľ ráno strácate čas prehadzovaním vecí z jednej kabelky do druhej, môžete si ho ušetriť vďaka tejto praktickej kabelke, ktorá dodá vašemu outfitu tú správnu bodku.

Flamingo T094.210.16.051.00
Tissot
Flamingo T094.210.16.051.00
do 16.2. u vás

Na kávu za dámuZ pracovnej schôdzky môžete hneď vyraziť s kamarátkou na kávu. Jej zraku určite neunikne váš nový šedý kúsok, ktorý si nesiete voľne na predlaktí a po privítaní ho elegantne položíte vedľa seba. Šedá minimalistická kabelka so striebornými doplnkami skvele ladí trebárs s lesklými sandálkami. Tieto doplnky oživia čierne jednoduché šaty.

Poznáte tiež ten problém, kam si v kaviarni odložíte kabelku? Na stôl je to nevhodné, za chrbát na stoličku je to nepríjemné a na zem? Modely kabeliek JustBag sú opatrené kovovými cvočkami, ktoré zabraňujú poškodeniu kabelky zo spodnej časti. I keď svoju kabelku položíte na "nie zrovna hostinné" miesto, nemusíte sa báť, bude stále ako nová.

Voľné ruky na cesty


Zbaliť na cesty praktickú kabelku, ktorá sa bude hodiť ku všetkým outfitom, je pekný oriešok. Jedna je potrebná k športovejšiemu outfitu na výlety, tá druhá sa využije na dobrú večeru alebo za zábavou. Skvelým kompromisom, ako vziať na cesty len jednu, je v tomto ohľade variabilná crossbody kabelka JustBag. Prednosťou kabelky je nastaviteľné ucho. Kabelku tak môžete pohodlne nosiť cez jedno rameno, alebo športovo krížom cez telo. Mamičkine ruky zostanú vďaka tejto variabilite voľné a v okamihu môžu objať a pohladiť nezbedné dieťatko, ktoré si práve rozbilo koleno.

Kabelky JustBag majú rôzne tipy dĺžok ucha. Môžete si tak vybrať, čo vám viac vyhovuje a v čom sa cítite sami sebou. Pravá Francúzka nosí svoju kabelku elegantne na predloktí alebo v ruke. Čo si budeme ale hovoriť, pri behu na autobus alebo trolejbus rady hodíme kabelku i pohodlne na rameno

Elegantne i v práci


Ako vieme, veľkosť u kabelky hrá veľkú rolu. Značka JustBag ponúka rôzne veľkosti a štýly kabeliek. Niekedy sa nám hodí menšie prevedenie, ale do práce väčšinou volíme nejakú z tých väčších, do ktorej sa praktickej žene zmestí i nejaký ten menší nákup. Do väčšej kabelky JustBag vložíme i notebook či dosky s poznámkami na poradu. Nebojte sa kabelku poriadne naplniť, všetky modely sú opatrené pevnými uchami a telom, ktoré dobre ochráni všetky vaše poklady. Praktické sú vnútorné a vonkajšie postranné vrecká na zips, ktoré vám pomôžu udržať v kabelke poriadok.

Kabelky značky JustBag sú ideálnym modelom pre ženy všetkých vekových kategórií. Pokiaľ ste doteraz hľadali ideálnu kabelku, je na čase vyskúšať jednu z týchto krások.

Zujala vás JustBag kabelka? Podeľte sa o jej prednosti i so svojimi kamarátkami na sociálnych sieťach.