Mohlo by sa zdať, že obdobie sukní a šiat je preč, ale opak je pravdou. Nebojte sa do jesenného šatníka zaradiť aj tieto elegantné dámske kúsky, ktoré doslova podčiarknu váš šarm. Pretože ŠATY pristanú každej z nás.

A čo vzory? Káro k jeseni proste patrí. Kockované šaty alebo sukňu s jednoduchým tričkom doplňte obľúbenými šperkami a kabelkou. A ani tentoraz nepotrebujete niekoľko párov topánok. Členkové narobia parádu so šatami aj sukňou.

K jeseni patria materiály, ktoré zahrejú. Úplet, vlna alebo napríklad koženka vás v tých chladnejších dňoch nenechajú. Vyberajte nadčasové strihy, farby a materiály. Jednoducho také, ktoré môžete ľahko kombinovať so všetkým, čo ukrýva váš šatník. Trebárs čierny kabát alebo trenčkot je zrovna ten kúsok oblečenia, ktorý skvele doplní takmer každý outfit. A ak máte chuť na trochu extravagancie, siahnite po baretke.

 

Nebojte sa farieb a pustite do jesenných outfitov aj netradičné odtiene či vzory. Inšpirovať sa môžete napríklad novou kolekciou od holandskej značky Smashed Lemon, s ktorou v uliciach doslova zažiarite.

 

Čaká vás významná slávnostná udalosť? Šaty alebo sukne vás v tom nikdy nenechajú. Tmavšie odtiene, zaujímavé strihy a dĺžky pod kolená sú ideálnou a pohodlnou voľbou. Ak hľadáte elegantné šaty so zaujímavým dizajnom, nájdete ju u britskej značky Closet London.

 

Nezabúdajte ani na zaujímavé doplnky. Čierne kabelky sú fajn, ale prečo sa trochu neodviazať nejakým farebnejším kúskom. Už dávno neplatí, že čierne šaty a hnedá kabelka k sebe nepatria :-) A čo šperky? Tie najkrajšie kúsky z vašej šperkovnice plus elegantné hodinky doladia váš outfit k dokonalosti a môžete vyraziť.

Páči sa vám naša šatová inšpirácia? Zdieľajte ju s priateľmi.